Pond’s Natural Glow Face Powder|| BB Glow – 30G[AA1098/18]
Original price was: ₹102.00.₹80.00Current price is: ₹80.00.POND’s Triple Vitamin Moisturising Body Lotion, 275Ml, For Dry Skin, Smooth And Soft Skin
Original price was: ₹330.00.₹212.00Current price is: ₹212.00.| Brand | POND’S |
| Item Volume | 21 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 21 x 8 x 3.7 Centimeters |
| Special Feature | Water Resistant |
| Active Ingredients | Vitamin C |
| Skin Type | Dry |
| Number of Items | 1 |
| Scent | Almond |
| Item Form | Lotion |
| Net Quantity | 275.0 Milliliters |
popular cooktop glass manual gas stove (2 burners)
Original price was: ₹1,599.00.₹1,263.00Current price is: ₹1,263.00.

Portable Cordless Heating Pad for Menstrual Cramps Relief, for Stomach, 3-Speed Temperature Adjustment and 4-Speed Massage Modes, Back and Belly Heating Pad for Women Pink Color
Original price was: ₹758.00.₹659.00Current price is: ₹659.00.Portable Laptop Cooling Pad Stand with Silent Cooling Fan | Durable Build | Travel Friendly[aa1098]
Original price was: ₹633.00.₹569.00Current price is: ₹569.00.Portable Laptop Cooling Pad Stand with Silent Cooling Fan | Durable Build | Travel Friendly
Name: Portable Laptop Cooling Pad Stand with Silent Cooling Fan | Durable Build | Travel Friendly
Compatible Laptop Size: 15.6 Inch
Net Quantity (N): 1
Warranty Period: 1 Year
Warranty Type: Pick Up
Laptop Cooling Pad with Dual Powerful Fans. Designed to prevent overheating, this cooling stand features two high-speed silent fans that provide strong airflow to keep your laptop cool even during long hours of gaming, office work, online classes, or streaming. The metal mesh surface ensures efficient heat dissipation while offering strong support for laptops up to 15.6 inches.
Its ergonomic adjustable stand design helps improve posture by lifting your laptop to a comfortable viewing angle, reducing neck and back strain. The anti-slip pads and sturdy build provide stability and prevent slipping during use. With low noise operation, you can enjoy a distraction-free environment while working or gaming.
Lightweight, portable, and USB powered, this cooling pad is easy to carry and perfect for home, office, or travel use. Simply plug it into your laptop’s USB port and enjoy instant cooling . Stylish, durable, and practical, this laptop cooling stand is an essential accessory to enhance your device’s lifespan and .
Laptop Cooling Pad
Laptop Cooling Stand
Dual Fan Cooling Pad
USB Powered Cooling Pad
Gaming Laptop Cooler
Portable Laptop Stand
Adjustable Laptop Stand
Laptop Heat Cooling Pad
Silent Cooling Fan Stand
Metal Mesh Cooling Pad
Notebook Cooling Pad
Laptop Cooler for 15.6 Inch
Ergonomic Laptop Stand
Anti Slip Laptop Stand
Heavy Duty Laptop Cooler
High Sp
Country of Origin: India
Portronics 80 W Turbo Car Charger (Black)
Original price was: ₹1,499.00.₹710.00Current price is: ₹710.00.Specifications
In The Box
| Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Model Name |
|
| Fast Charge |
|
| Type |
|
| USB Charging |
|
| Detachable Cable |
|
| Other Features |
|
| Connector Type |
|
| USB Port |
|
| Compatible With |
|
| Power Output |
|
| Secondary Slot Output |
|
| Net Quantity |
|
| USB With Cable |
|
| Color |
|
| Features |
|
| Brand Color |
|
| Cable Included |
|
Warranty
| Warranty Service Type |
|
| Domestic Warranty |
|
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
Portronics 80W Dual Output Fast Car Charger with Type-C PD & USB, LED Indicator, Charging Adapter Compatible with Cars for iPhone & Android Smartphone, Smartwatch, Earbud, Power Bank (Black) (AA1102/39)
Original price was: ₹1,499.00.₹339.00Current price is: ₹339.00.| Brand | Portronics |
| Connector Type | Mini USB |
| Compatible Devices | Smartphones |
| Compatible Phone Models | Portronics 80W Dual Output Fast Car Charger with Type-C PD & USB, LED Indicator, Charging Adapter Compatible with Cars for iPhone & Android Smartphone, Smartwatch, Earbud, Power Bank (Black) |
| Included Components | 1N Car Charger |
| Special Feature | Blue-Green LED Indicator Light, Fast Charging USB Output, Power Delivery Type-C Output |
| Colour | Black |
| Input Voltage | 12 Volts (DC) |
| Total USB Ports | 2 |
| Wattage | 80 Watts |
Portronics Bridge X USB 3.0 Type C Female to USB Male OTG Adapter, 5Gbps High Speed Data Transfer, Fast Charging, Compatible with Laptops, Tablets, Smartphone, Chargers and More Devices(Black)
Price range: ₹78.00 through ₹102.00| Product Dimensions | 9.4 x 5 x 0.5 cm; 10 g |
|---|---|
| Item model number | POR-2788 |
| Connectivity technologies | USB |
| Special features | Data Transfer |
| Other display features | Wireless |
| Colour | Black |
| Whats in the box | 1N OTG Adapter |
| Manufacturer | Portronics Digital Pvt. Ltd. |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 10 g |
| Product Dimensions | 11 x 6 x 2 cm; 10 g |
|---|---|
| Item model number | POR-2789 |
| Connectivity technologies | Usb |
| Special features | High Speed |
| Other display features | Wireless |
| Colour | Black |
| Whats in the box | 1N OTG Adapter |
| Manufacturer | Portronics |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 10 g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Portronics Bubble 2.0 Wireless Keyboard with Bluetooth + 2.4 GHz Receiver, Connect 3 Devices, Compact TKL Size, 10m Working Range, Function Shortcut Keys, for Laptop, PC, Smartphone (AA1102/77)
Original price was: ₹2,499.00.₹793.00Current price is: ₹793.00.| Brand | Portronics |
|---|---|
| Manufacturer | Portronics, Portronics Digital Pvt ltd, First Floor Property No D 8 Upper Basement Sector 8 Noida Uttar Pradesh 201301, Contact – help@portronics.com, +91 9555-245-245 |
| Series | Bubble 2.0 |
| Colour | White |
| Form Factor | Wireless Keyboard |
| Item Height | 32.7 Centimeters |
| Item Width | 13 Centimeters |
| Product Dimensions | 3.9 x 13 x 32.7 cm; 510 g |
| Batteries | 1 Lithium Polymer batteries required. (included) |
| Item model number | POR-348 |
| Operating System | Windows 10 |
| Are Batteries Included | Yes |
| Lithium Battery Energy Content | 2000 Milliamp Hours (mAh) |
Portronics MPort View Two 6-in-1 USB Type-C Hub Dock,100 W Type-C PD&Data, USB 3.0 SuperSpeed, USB 2.0,SD and Micro SD, 4K HDMI,Transparent Case for Laptop, PC & More(Black)[AA1098/106]
Original price was: ₹899.00.₹710.00Current price is: ₹710.00.| Brand | Portronics |
| Colour | Black |
| Hardware Interface | USB |
| Special Feature | 100W Type-C PD, Transparent Case 6-in-1, Type-C Plug |
| Compatible Devices | Laptops, Desktops, Monitors, Card Readers, Smartphones |
Portronics My Buddy K Lite Foldable Laptop Stand with Adjustable Heights, Anti-Slip Silicone Pads, Collapsible Design, 5 kg Max Weight, ABS Build, Portable & Lightweight Holder Riser (White & Blue) [AA1102/183]
Original price was: ₹999.00.₹236.00Current price is: ₹236.00.| Brand | Portronics |
| Colour | White & Blue |
| Form Factor | Table Stand |
| Compatible Devices | Tablets |
| Mounting Type | Tabletop |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Portronics My Buddy K Portable Laptop Stand with Adjustable Height, Foldable, OverHeating Protection for Laptops & MacBooks (Grey) [AA1102/181]
Original price was: ₹1,999.00.₹315.00Current price is: ₹315.00.| Brand | Portronics |
| Colour | Grey |
| Form Factor | Gimbal |
| Compatible Devices | Laptops |
| Compatible Phone Models | All Phones |

















