Shop
Uncategorized403 products
- AC9 products
Accessories442 products
- ACTIVE PIXEL0 products
- Air Conditioners56 products
- Air Coolers57 products
- Almonds1 product
- Artificial Flowers2 products
- Baby14 products
- Baby Musical Toy1 product
Baby Products85 products
- Baby Toys0 products
- Bags10 products
Beauty241 products
- BEDSHEETS1 product
- Bella Vita Luxury0 products
- Bicycle2 products
- Bike Products2 products
- BIKES2 products
- Bikes For Kids2 products
- BlueTooth7 products
- books2 products
- BOTTLES17 products
- BUDS1 product
- CAR3 products
- CHAIRS2 products
- CHARGER3 products
- Chemist at Play0 products
Clocks21 products
- Comfort0 products
- Comfrot0 products
- Computer5 products
Cooking66 products
- Curtains0 products
- DRIZZLE CLICKS0 products
- DRONES3 products
- Ear Buds9 products
- EAR RINGS1 product
Electronics708 products
- External Hard Disk1 product
- FANS9 products
Fashion196 products
- FERFUMES1 product
- Food Products3 products
- Footwear32 products
- FRIDGE3 products
- FRIDGES1 product
Furniture27 products
- Gaming2 products
- Gas Stove3 products
- gifts1 product
- Grocery3 products
- GYM1 product
Home380 products
- Home Theatre29 products
- jars1 product
- JEANS0 products
- JEWELLARY1 product
jewellery5 products
- Juice Mixtures1 product
- KHANSAHEB0 products
- KIDS1 product
- Kids Toys5 products
- kids wear3 products
- kitchen5 products
- KURTAS1 product
- Laptop Bags4 products
Laptops45 products
Lighting0 products
- LIPBULM1 product
- LONGWAY0 products
- MASSAGER3 products
- Medicine2 products
- Men30 products
- Men Products4 products
- Mini Coolers2 products
- Mixer Grinder6 products
- Mobile Accessories4 products
- MOBILE POUCHES7 products
mobiles152 products
- Motul0 products
- NIVEA1 product
- OIL4 products
- oils17 products
PERFUMES3 products
- plazoo.5 products
- POWERBANKS2 products
- Projector6 products
- Projectors1 product
- PROTEIN PRODUCTS1 product
Refrigerators102 products
- S K Agrotech0 products
- salt1 product
- SEAHAVEN0 products
- Shampoo8 products
- SHOES22 products
- SMARTWATCHES1 product
- snack food12 products
- SOAPS32 products
- Speakers5 products
- speekers1 product
- Sports2 products
- St0rage1 product
- SuitCase1 product
- Tooth Paste1 product
- Tooth Pastte0 products
- Toothpaste10 products
- towels2 products
- Toy s& Games2 products
Toys13 products
- tv18 products
Vehicle6 products
- VISBY INDIA1 product
- Washing Machine8 products
- Washing Machine Products6 products
- Watches32 products
- WOMEN48 products
- women wear21 products
Showing 2197–2208 of 3185 results
Plaeto Aspire Unisex Black School Shoes for Boys and Girls | Uniform Shoes for Kids | Tilt Lace up Closure, Breathable Upper | Multiplay Sports Shoes – Girl | Boy | Child | Kids School Shoes Black
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Plastic Multicolor Artificial Flower Plant with Stylish Coconut Pot(25 Cm)(AA1103/187)
Plastic Water Dispenser Bottle – Blue Color 20L, 20 Liter Mineral Water Dispensers Jar | Drinking Water Can | Big Water Bottle BPA Free Water Bottle Large Container With Thread Cap (BLUE)[AA1100/90]
Plastic Water Dispenser/Can/Drum/Tank/Jar/, 20L[AA1100/103]
Playstation Sony PS 5 Dualsense Controller Gaming Console White [AA1096/104]
PLETHEON Posture Corrector Belt for Men & Women | Adjustable Shoulder & Upper Back Support Brace | Spine Alignment | Fit From 30 to 44 Inch Tummy [AA1102/139]
Plum 2% Niacinamide & Rice Water Superlight Gel Cream Moisturizer for Face | Oil-Free Hydration | Brightens, Fades Blemishes | Dermat-Tested | All Skin Types | Women & Men | 100% Vegan | 50 g (AA1104/30)
₹239.00 – ₹628.00Price range: ₹239.00 through ₹628.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brand | Plum |
| Item Volume | 50 Millilitres |
| Item dimensions L x W x H | 6.8 x 6.8 x 5.5 Centimeters |
| Age Range (Description) | Adult |
| Special Feature | Dermatologically Tested, Lightweight, Non-Sticky, Non-Greasy, All-Day Moisturization, Fades Blemishes, Regulates Sebum and Controls Extra Shine, Clears and Brightens, Smoothens Skin Texture, Velvety Matte FinishDermatologically Tested, Lightweight, Non-Sticky, Non-Greasy, All-Day Moisturization, Fades Blemishes, Regulates Sebum and Controls Extra Shine, Clears an… See more |
| Active Ingredients | Matmarine, Cactus Water, Niacinamide, Rice Water |
| Skin Type | All, Combination, Dry, Normal, Oily, Sensitive |
| Number of Items | 1 |
| Scent | Unscented |
PMJ 24KT (999.9) Gold Coin 5 Gram for Dhanteras, Diwali, Wedding & Birthday Gifting | 24 Karat Gold Coin (AA1104/164)
POCO C75 5G (Aqua Bliss, 64 GB) (4 GB RAM)
₹6,714.00 – ₹7,504.00Price range: ₹6,714.00 through ₹7,504.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
- 4 GB RAM | 64 GB ROM | Expandable Upto 1 TB
- 17.48 cm (6.88 inch) HD+ Display
- 50MP Rear Camera | 5MP Front Camera
- 5160 mAh Battery
- 4s Gen 2 5G Processor
-
Camera FeaturesBattery & Power Features
Battery Capacity - 5160 mAh
Battery Type - Lithium Polymer
DimensionsWidth - 77.8 mm (7.78 cm)
Depth - 8.22 mm (0.82 cm)
Height - 171.88 mm (17.19 cm)
Weight - 205.39 g
Display FeaturesDisplay Size - 17.48 cm (6.88 inch)
Resolution - 1650 x 720 Pixels
Resolution Type - HD+
Display Type - HD+ Display
Other Display Features - 240 Hz Touch Sampling Rate, Upto 600 Nits Display Brightness
Os & Processor FeaturesOperating System - Android 14
Processor Brand - Snapdragon
Processor Type - 4s Gen 2 5G
Processor Core - Octa Core
Primary Clock Speed - 2 GHz
Secondary Clock Speed - 1.8 GHz
Operating Frequency - 2G GSM: B3/B5/B8, 3G WCDMA: B1/B5/B8, 4G LTE FDD: B1/B3/B5/B8/B28, 4G LTE TDD: B40/B41, 5G SA: n1/n3/n5/n8/n28/n40/n78
Camera FeaturesPrimary Camera Available - Yes
Primary Camera - 50MP Rear Camera
Primary Camera Features - Dual Camera Setup: 50MP Sony Dual Camera, Features: HDR Mode, Photo Mode, Video Mode, Portrait Mode, Film Filters, Timelapse, Timed Burst, Voice Shutter, Palm Shutter, Watermark, Google Lens
Secondary Camera Available - Yes
Secondary Camera - 5MP Front Camera
Flash - Rear Flash
HD Recording - Yes
Full HD Recording - Yes
Video Recording - Yes
Video Recording Resolution - Rear Main Camera Video: 1080p (at 30 fps), 720p (at 30 fps) | Front Camera: 1080p (at 30 fps), 720p (at 30 fps)
Digital Zoom - Yes
Frame Rate - 120 Hz
Dual Camera Lens - Primary Camera
Poco C75 5G Silver Stardust|4GB RAM 128GB ROM|6.88 inch HD+ Display|50MP Camera|5160 mAh Battery (AA1102/20)
| OS | Android 14 |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Product Dimensions | 16.8 x 7.8 x 0.8 cm; 195 g |
| Batteries | 1 AAA batteries required. (included) |
| Item model number | 67451 |
| Connectivity technologies | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| GPS | True |
| Special features | 20MP Front Camera, 45 Fast Charging Support + 45W Charger In Box, 50MP Sony Dual Camera, Corning Gorrila Glass Victus 2 |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1600 x 720 |
| Other camera features | Front, Rear |
| Audio Jack | 3.5 mm |
| Form factor | Bar |
| Colour | Silver Stardust |
| Battery Power Rating | 5160 |
| Whats in the box | Phone Case, Power Adapter, SIM Tray Ejector, USB Cable |
| Manufacturer | Xiaomi |
POCO C75 5G, Silver Stardust (4GB, 64GB)[aa1098]
Poco C85 5G Mystic Purple 6GB RAM 128GB ROM (AA1102/19)
| OS | Android 15, Xiaomi HyperOS |
|---|---|
| Product Dimensions | 17.3 x 8.1 x 0.8 cm; 211 g |
| Batteries | 1 Nonstandard Battery batteries required. (included) |
| Item model number | C85 5G |
| GPS | False |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1280 x 720 |
| Audio Jack | [Unknown] |
| Form factor | Bar |
| Colour | Mystic Purple |
| Battery Power Rating | 6000 |
| Phone Talk Time | 23 Hours |
| Whats in the box | Charger, cable, SIM eject tool, Warranty card, User guide, Protective case |
| Manufacturer | POCO |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 211 g |