Desidiya 5 Meter 300 Led 5050 RGB Led Strip with Adapter/Connector/Driver, False Ceiling with 2A Adapter,16 Multicolour (RGB Led Strip Pack of 1) Copper
| Colour | 1 LED Strip 5 MTR RGB |
| Brand | Desidiya |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Special Feature | Color Changing, Remote Controlled, Waterproof, Linkable |
| Light Source Type | LED |
| Power Source | Adapter |
| Light Colour | Multicolor |
| Theme | Beach, Fantasy, Halloween, no theme |
| Occasion | Anniversary, Christmas, Diwali, Engagement |
| Style | 1 LED Strip 5 MTR RGB |
Rexona Coconut and Olive Oil Soap For Silky Smooth Skin, 4X100 g
Pebble Newly Launched Qore 2 Premium Metal Fitness Band | 45 Days Battery Life, Heart Rate, SpO2, HRV & Body Temp Monitor, Sleep Tracker, AI Health Analysis, Smart Notifications (Cosmic Black)
Pigeon by Stovekraft Ruby Rice Cooker with Single pot, 1.8 litres.(Red) | Stainless Steel Lid | 700 Watts | 1 Aluminium Cooking Pot | Measuring Cup| Spatula | Energy Efficient Cooking
Havells 2-in-1 Convertible 80 L Desert Air Cooler for room| Dual functionality & easy storing| Can be used as side table| 5 Leaf Metal Blade Fan| Powerful Air-Delivery| Bacteria shield honeycomb pads
| Brand | Havells |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Special Feature | Portable, Silent Operation |
| Colour | Grey |
| Air Flow Capacity | 2060 Cubic Feet Per Minute |
| Controls Type | Knob |
| Reservoir Capacity | 80 Liters |
| Floor Area | 409 Square Feet |
| Item Weight | 18000 Grams |
Micro Twist Towel 600 GSM 6 Pcs Towel Set 2 Bath +2 Hand+2 Face-Cosmic Beige
| Colour | 6 Beige |
| Brand | FASH HOME INTERNATIONAL |
| Material | Cotton |
| Product Dimensions | 75L x 150W Centimeters |
| Number of Items | 6 |
| Style | Classic |
| Pattern | Solid |
| Fabric Weight | 600 Grams per Square Meter |
| Product Care Instructions | Machine wash in warm or cold water using mild detergent. Machine dry on low heat or air dry. |
| Size | 2 Bath + 2 Hand + 2 Face Towels |
HAVAI Breeze-12 Personal Air Cooler | 50L Tank | 12″ Blade | Ideal for 100 sq ft Rooms | 98W Power | 8 ft Air Throw | 2600 RPM | Auto-Louver | 3-Speed | 1-Year On-Site Warranty (Grey)
| Brand | HAVAI |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Freestanding |
| Special Feature | 12 Inch Blade, Adjustable Speed, Auto Swing Louvers, Portable, personal cooler |
| Colour | Grey |
| Air Flow Capacity | 2200 Cubic Feet Per Minute |
| Controls Type | Knob |
| Reservoir Capacity | 50 Liters |
| Floor Area | 100 Square Feet |
| Item Weight | 8700 Grams |
V-Guard Veemagik Neo 17 (43.5cm) Tower Fan | 1300 RPM | 2401 CFM Air Flow | (Grey White) | 18-Months Warranty
MiNi Ac FoR RoOm CoOlInG MiNi Ac AiR CoOlEr PoRtAbLe AiR CoNdItIoNeRs FoR HoMe OfFiCe ArTiC CoOlEr 3 In 1 CoNdItIoNeR MiNi AiR CoOlEr MiNi CoOlEr (Y3)
| Manufacturer | EYSOL PVT LTD |
|---|---|
| Country of Origin | India |
| Item part number | EF56 |
| Product Dimensions | 18 x 12 x 14 cm; 730 g |
| ASIN | B0F7LKRRLF |
- AlL-MoUnTeD DeSiGn: SpAcE-SaViNg wAlL InStAlLaTiOn pErFeCt fOr oFfIcEs aNd hOmEs, KeEpInG FlOoR SpAcE ClEaR
- dIgItAl cOnTrOlS: lEd dIsPlAy pAnEl wItH ToUcH CoNtRoLs aNd rEmOtE OpErAtIoN FoR CoNvEnIeNt tEmPeRaTuRe aDjUsTmEnT
UrbanLeaf Microfiber Large Bath Towel | Quick Dry Super Absorbent – Bath Towel for Men and Women | Blue Stripe | Towel for Bath, Travel, Gym, Beach, Pool, and Yoga (70 X 140 CMs)
| Colour | Blue Stripe |
| Brand | UrbanLeaf |
| Towel form type | Bath Towel |
| Material | Microfiber |
| Product Dimensions | 140L x 70W Centimeters |
| Number of Items | 1 |
| Style | Blue Stripe |
| Product Care Instructions | Machine wash in cold or warm water with mild detergent. Do not bleach. Tumble dry low or hang to dry. Avoid high heat. |
| Size | Set of 1 |
| Net Quantity | 1.00 Count |

















