| OS | iOS |
|---|---|
| RAM | 6 GB |
| Product Dimensions | 0.78 x 7.16 x 14.76 cm; 171 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | MTP93HN/A |
| Wireless communication technologies | Bluetooth, Wi-Fi |
| Connectivity technologies | Wi‑Fi 6 (802.11ax) with 2x2 MIMO;Bluetooth 5.3 |
| GPS | True |
| Special features | Camera, USB |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 2556x1179 |
| Other camera features | Front |
| Audio Jack | USB-C |
| Form factor | Bar |
| Colour | Blue |
| Battery Power Rating | 0.02 Kilovolts |
| Whats in the box | iPhone 15 1N, USB-C Charge Cable |
| Manufacturer | Apple |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 171 g |
Large Metal Wall Clock for Living Room Décor | Luxury Golden & Blue Ginkgo Leaf Design | Modern Silent Non-Ticking Wall Watch | Premium Decorative Wall Art Clock (70 x 39 cm)(AA1103/184)
₹2,999.00 Original price was: ₹2,999.00.₹710.00Current price is: ₹710.00.
Edge 60 Pro (Pantone Shadow, 256 GB) (8 GB RAM) [AA1102/280]
₹36,999.00 Original price was: ₹36,999.00.₹22,999.00Current price is: ₹22,999.00.
Original 45W Turbo Fast Charger with Type-C Cable Compatible with Redmi Note 14/14 Pro, 15, Poco M7 Pro/M8 5G/X7/X3/X4/Xiaomi, Redmi & Poco (AA1104/277)
₹1,699.00 Original price was: ₹1,699.00.₹473.00Current price is: ₹473.00.
| Brand | Hespa |
| Connector Type | USB Type C |
| Compatible Devices | Cellular Phones |
| Compatible Phone Models | Compatible with Xiaomi, Redmi & POCO smartphones including Redmi Note 14, Redmi Note 14 Pro, Redmi Note 13/13 Pro/13 Pro+, Redmi Note 12/12 Pro/12 Pro+, Redmi Note 11/11 Pro/11 Pro+, Redmi Note 10/10 Pro/10S, Redmi 15, Redmi 14, Redmi 13, Redmi 12, Redmi 12 5G, Redmi 11 Prime/11 Prime 5G, Redmi 10/10 Prime, Redmi 10C, Redmi 12C, Redmi 9 Power, Redmi 9 Prime, Redmi 9 Activ, Redmi 9A Sport, Redmi 9i Sport, Redmi 8/8A Dual, Redmi A3/A2/A1+, Redmi K50i, Redmi K60 Series, POCO M7 Pro, POCO M8 5G, POCO M6/M6 Pro, POCO M5/M5s, POCO M4 Pro, POCO M3 Pro 5G, POCO C65, POCO C55, POCO C51, POCO C50, POCO X7, POCO X6/X6 Pro, POCO X5/X5 Pro, POCO X4/X4 Pro, POCO X3/X3 Pro, POCO F6/F6 Pro, POCO F5/F5 Pro, POCO F4, Xiaomi 15/15 Pro, Xiaomi 14/14 Pro/14 Ultra, Xiaomi 13/13 Pro/13 Lite, Xiaomi 12/12 Pro/12 Lite, Xiaomi 11 Lite NE 5G, Xiaomi 11i/11i HyperCharge, Xiaomi 11 Series and other USB Type-C supported Xiaomi, Redmi & POCO devicesCompatible with Xiaomi, Redmi & POCO smartphones including Redmi Note 14, Redmi Note 14 Pro, Redmi Note 13/13 Pro/13 Pro+, Redmi Note 12/12 Pro/12… |
Category: Electronics
Reviews (0)
Be the first to review “Original 45W Turbo Fast Charger with Type-C Cable Compatible with Redmi Note 14/14 Pro, 15, Poco M7 Pro/M8 5G/X7/X3/X4/Xiaomi, Redmi & Poco (AA1104/277)” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Apple iPhone 15 (256 GB) – Blue
Technical Details
Blue Star N Series 1.5 Ton 5 Star Hexa Inverter Split AC (2025 Model, Copper Condenser, ID518NNURS)
Croma 127 cm (50 inch) 4K Ultra HD LED Google TV with Bezel Less Display
vivo T4 Pro 5G (Nitro Blue, 256 GB) (8 GB RAM)
vivo T4 Pro 5G | 17.2 cm (6.77 inch) Display | 50MP + 2MP + 50MP | 32MP Front Camera | 6500 mAh Battery | 7 Gen 4 Processor (Marine Blue)
VIVO T4 Pro 5G,(8GB, 128GB)
₹21,369.00 – ₹22,119.00Price range: ₹21,369.00 through ₹22,119.00
| Brand | vivo |
| Operating System | Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | G4 |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







Reviews
There are no reviews yet.