Water Proof Bamboo Terry Mattress Protector | Lavender | Machine Washable | Super Soft (AA1102)
₹1,907.00 Original price was: ₹1,907.00.₹1,005.00Current price is: ₹1,005.00.
Hispeed Gale Classic with 1 Year Warranty Anti Dust 400 mm Pedestal Fan (KD White |Pack of 1) (AA1102)
₹4,799.00 Original price was: ₹4,799.00.₹2,338.00Current price is: ₹2,338.00.
iQOO Z10x 5G (Ultramarine, 8GB RAM, 128GB Storage) | 6500 mAh Large Capacity Battery | Dimensity 7300 Processor | Military-Grade Durability (AA1102)
₹18,999.00 Original price was: ₹18,999.00.₹13,033.00Current price is: ₹13,033.00.
| OS | Funtouch OS 15 based on Android 15 |
|---|---|
| Product Dimensions | 16.6 x 7.6 x 0.8 cm; 204 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | I2404 |
| Connectivity technologies | Bluetooth 5.4, USB 2.0, Wi-Fi |
| GPS | True |
| Special features | Dual Stereo Speakers, Fast Charging Support, Water & Dust Resistant |
| Other display features | Wireless |
| Device interface – primary | Touchscreen |
| Resolution | 2400 x 1080 |
| Audio Jack | No headphone jack |
| Form factor | Bar |
| Colour | Ultramarine |
| Battery Power Rating | 6500 |
| Whats in the box | Cell phone, Eject Tool, Warranty card, Quick Start Guide, Phone case, Charger, USB cable, Protective Film (applied) |
| Manufacturer | vivo Mobile India Private Limited |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 204 g |
SKU:
N/A
Category: mobiles
Additional information
| Color | Ultramarine |
|---|---|
| features | 8GB+128GB |
Reviews (0)
Be the first to review “iQOO Z10x 5G (Ultramarine, 8GB RAM, 128GB Storage) | 6500 mAh Large Capacity Battery | Dimensity 7300 Processor | Military-Grade Durability (AA1102)” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
iQOO 9 5G (Phoenix, 12Gb Ram, 256Gb Storage) | Innovative Color Changing Technology | 120W Flashcharge Cellular Phoenix
OnePlus 10R 5G (Sierra Black, 12GB RAM, 256GB Storage, 80W SuperVOOC)
OPPO A59 5G (Starry Black, 128 GB) (6 GB RAM)#JustHere
₹11,843.00 – ₹15,800.00Price range: ₹11,843.00 through ₹15,800.00
- 6 GB RAM | 128 GB ROM | Expandable Upto 1 TB
- 16.66 cm (6.56 inch) HD+ Display
- 13MP + 2MP | 8MP Front Camera
- 5000 mAh Battery
- Dimensity 6020 Processor
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy S24 5G AI Smartphone (Amber Yellow, 8GB, 256GB Storage)
SAMSUNG S25 ULTRA (TITANIUM SILVER BLUE,256 GB)(12GB RAM)[AA1098/35]
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
vivo T4 Pro 5G (Blaze Gold, 256 GB) (12 GB RAM)
vivo T4 Pro 5G, Blaze Gold (8GB, 256GB)
VIVO T4 Pro 5G,(8GB, 128GB)
₹21,369.00 – ₹22,119.00Price range: ₹21,369.00 through ₹22,119.00
| Brand | vivo |
| Operating System | Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | G4 |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page








Reviews
There are no reviews yet.