Amazon Brand Umi - Toran for Main Door Entrance, Bandarwal for Festival, Pooja Mandir & Wedding, (42 inches x 24 inches) Handmade Traditional Flower Hanging for Home & Office Decor (AA1104/4)
₹1,005.00 Original price was: ₹1,005.00.₹562.00Current price is: ₹562.00.
MILTON Drift 1000 Stainless Steel Water Bottle 950 ml, Set of 3, Single Walled, ISI Certified I Leak Proof Lid, Rust Proof I For School, Office, Gym I Silver (AA1104/5)
₹1,055.00 Original price was: ₹1,055.00.₹555.00Current price is: ₹555.00.
iQOO Z10 Lite 5G (Titanium Blue, 6GB RAM, 128GB Storage) | 6000 mAh Battery | Dimensity 6300 5G Processor with 433K+* AnTuTu Score | IP64 Rated & Military Grade Shock-Resistance* (AA1102/17)
₹8,688.00 – ₹10,268.00Price range: ₹8,688.00 through ₹10,268.00
| OS | Funtouch OS 15 Based On Android 15 |
|---|---|
| Product Dimensions | 16.7 x 7.7 x 0.8 cm; 202 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | I2409 |
| Connectivity technologies | Bluetooth 5.4, USB 2.0, Wi-Fi |
| GPS | True |
| Special features | Dual SIM, Expandable Memory, Water Resistant |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 720 x 1600 |
| Audio Jack | Type C |
| Form factor | Bar |
| Colour | Titanium Blue & Cyber Green |
| Battery Power Rating | 6000 |
| Phone Talk Time | 46.6 Hours |
| Whats in the box | Cell phone, Charger, USB cable, Eject tool, Quick start guide, Warranty card, Phone case |
| Manufacturer | vivo Mobile India Private Limited. |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 202 g |
SKU:
N/A
Category: mobiles
Additional information
| Color | Cyber Green, Titanium Blue |
|---|---|
| features | 4GB RAM + 128GB, 4GB RAM + 64GB, 6GB RAM + 128GB |
Reviews (0)
Be the first to review “iQOO Z10 Lite 5G (Titanium Blue, 6GB RAM, 128GB Storage) | 6000 mAh Battery | Dimensity 6300 5G Processor with 433K+* AnTuTu Score | IP64 Rated & Military Grade Shock-Resistance* (AA1102/17)” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
MOTOROLA g57 power 5G (Pantone Corsair, 128 GB) (8 GB RAM) [AA1096/38]
₹11,850.00
| Brand |
|
| In The Box |
|
| Model Number |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
| Browse Type |
|
| SIM Type |
|
| Hybrid Sim Slot |
|
| Touchscreen |
|
| OTG Compatible |
|
| Headset Present |
|
| Phablet |
|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
OnePlus 13R | Smarter with OnePlus AI (12GB RAM, 256GB Storage Astral Trail)
OnePlus 13s | Snapdragon® 8 Elite | Smarter with OnePlus AI | Lifetime Display Warranty | 12GB+256GB | Green Silk
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Mobile with Galaxy AI (Titanium Whitesilver, 12GB RAM, 512GB Storage),Titanium Frame,Ultra Gaming with Snapdragon 8 Elite,200MP Camera with ProVisual Engine,5000mAh Battery
SAMSUNG S25 ULTRA (TITANIUM SILVER BLUE,256 GB)(12GB RAM)[AA1098/35]
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
vivo T4 Pro 5G | 17.2 cm (6.77 inch) Display | 50MP + 2MP + 50MP | 32MP Front Camera | 6500 mAh Battery | 7 Gen 4 Processor (Marine Blue)
VIVO T4 Pro 5G,(8GB, 128GB)
₹21,369.00 – ₹22,119.00Price range: ₹21,369.00 through ₹22,119.00
| Brand | vivo |
| Operating System | Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | G4 |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page








Reviews
There are no reviews yet.