| OS | iOS |
|---|---|
| RAM | 6 GB |
| Product Dimensions | 0.78 x 7.16 x 14.76 cm; 171 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | MTP93HN/A |
| Wireless communication technologies | Bluetooth, Wi-Fi |
| Connectivity technologies | Wi‑Fi 6 (802.11ax) with 2x2 MIMO;Bluetooth 5.3 |
| GPS | True |
| Special features | Camera, USB |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 2556x1179 |
| Other camera features | Front |
| Audio Jack | USB-C |
| Form factor | Bar |
| Colour | Blue |
| Battery Power Rating | 0.02 Kilovolts |
| Whats in the box | iPhone 15 1N, USB-C Charge Cable |
| Manufacturer | Apple |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 171 g |
Pond's Natural Glow Face Powder|| BB Glow - 30G[AA1098/18]
₹102.00 Original price was: ₹102.00.₹80.00Current price is: ₹80.00.
LG 1.5 Ton 3 Star Hot & Cold, DUAL Inverter Split AC (Copper, Convertible 5-in-1, VIRAAT Mode, 4 Way Air Swing, HD Filter with Anti-Virus Protection, AC for All Season, US-H19BNXE, White) [AA1096/9]
₹75,990.00 Original price was: ₹75,990.00.₹36,990.00Current price is: ₹36,990.00.
HAVELLS Sprint LED 400mm 3 Blade High Speed Pedestal Fan (LED Indicator, Blue)
₹4,940.00 Original price was: ₹4,940.00.₹2,215.00Current price is: ₹2,215.00.
Key Features
- Sweep Size: 400mm
- Power Consumption: 50 Watt
- Speed Settings: 3
- RPM: 1360
- Air Flow Volume: 4320 m3/hr
- LED Indicator Lights, Heavy and Stable Base, Superior Low Voltage Performance
- 2 Years Product Warranty
Category: Electronics
Reviews (0)
Be the first to review “HAVELLS Sprint LED 400mm 3 Blade High Speed Pedestal Fan (LED Indicator, Blue)” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Amkette New and Improved Optimus BT 4 in 1 Multi Device Wireless Keyboard/Bluetooth Keyboard | One Click Device Switching and AI Access for Windows, MacOs, Android and iOS, Dual OS Layout (Black)
Apple iPhone 15 (256 GB) – Blue
Technical Details
Blue Star M Series 5 in 1 Convertible 1 Ton 3 Star Inverter Split AC with DigiQ Penta Sensor (Copper Condenser, IE312MNU)
Google Pixel 9a 5G (8GB RAM, 256GB)
Key Features
- Display: 6.3 inches (16 cm), pOLED, 120 Hz Refresh Rate
- Memory: 8GB RAM, 256GB ROM
- Processor: Google Tensor G4, Octa Core, 3.1 GHz
- Camera: 48 MP + 13 MP Dual Rear & 13 MP Front Camera
- Battery: 5100 mAh with 45W Fast Charge
- USP: IP68 Dust & Water Resistance, Circle to Search, Gemini AI Assistant
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone Air 256 GB: Thinnest iPhone Ever, 16.63 cm (6.5″) Display with Promotion up to 120Hz, Powerful A19 Pro Chip, Center Stage Front Camera, All-Day Battery Life
₹110,990.00 – ₹154,900.00Price range: ₹110,990.00 through ₹154,900.00
| OS | iOS |
|---|---|
| Product Dimensions | 0.56 x 7.47 x 15.62 cm; 165 g |
| Item model number | MG2X4HN/A |
| Connectivity technologies | Bluetooth 6, Wi-Fi 7 |
| GPS | True |
| Other display features | Premium Consumer Electronics Brands |
| Resolution | 2736 x 1260 |
| Form factor | Bar |
| Colour | Cloud White |
| Battery Power Rating | 12.26 Watt Hours |
| Whats in the box | USB-C Charge Cable, iPhone Air |
| Manufacturer | Apple |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 165 g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SAMSUNG Galaxy A07 5G (6GB RAM, 128GB, Light Violet)
₹12,640.00 – ₹14,220.00Price range: ₹12,640.00 through ₹14,220.00
Key Features
- Display: 6.7 inches (17.01 cm), 120 Hz Refresh Rate
- Memory: 6GB RAM, 128GB ROM
- Processor: MediaTek Dimensity 6300, Octa Core
- Camera: 50 MP + 2 MP Dual Rear & 8 MP Front Camera
- Battery: 6000 mAh with 25W Fast Charging
- USP: IP54 Spill & Splash Resistant, Knox Vault, 6 X Gen OS Upgrades
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
vivo T4 Pro 5G, Blaze Gold (8GB, 256GB)
VIVO T4 Pro 5G,(8GB, 128GB)
₹21,369.00 – ₹22,119.00Price range: ₹21,369.00 through ₹22,119.00
| Brand | vivo |
| Operating System | Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | G4 |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







Reviews
There are no reviews yet.