| OS | iOS |
|---|---|
| RAM | 6 GB |
| Product Dimensions | 0.78 x 7.16 x 14.76 cm; 171 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | MTP93HN/A |
| Wireless communication technologies | Bluetooth, Wi-Fi |
| Connectivity technologies | Wi‑Fi 6 (802.11ax) with 2x2 MIMO;Bluetooth 5.3 |
| GPS | True |
| Special features | Camera, USB |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 2556x1179 |
| Other camera features | Front |
| Audio Jack | USB-C |
| Form factor | Bar |
| Colour | Blue |
| Battery Power Rating | 0.02 Kilovolts |
| Whats in the box | iPhone 15 1N, USB-C Charge Cable |
| Manufacturer | Apple |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 171 g |
Office Computer Table for Home/Writing Desk for Home, Office Table/Folding Table for School/Folding Study Table/Adjustable for PC Game (Black Computer)
₹4,999.00 Original price was: ₹4,999.00.₹1,342.00Current price is: ₹1,342.00.
Bajaj Frore Neo Table Fan 400 MM | Table Fans For Home & Office | Aerodynamically Balanced Blades | 100% Copper Motor | High Air Delivery | 3-Speed Control | 2-Yr Warranty 【Blue】
₹3,990.00 Original price was: ₹3,990.00.₹1,342.00Current price is: ₹1,342.00.
HAVAI Thunder 17+ Desert Cooler | 100L Tank | 17-Inch Fan Blade | 3-Side Honeycomb Pads | Heavy-Duty 110 Dia 32mm Motor | Auto Swing | 1-Year Motor Warranty & Post-Warranty Service | White & Brown
₹16,990.00 Original price was: ₹16,990.00.₹7,339.00Current price is: ₹7,339.00.
| Brand | HAVAI |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Freestanding |
| Special Feature | Aluminium Fan Blade, Auto Shut-Off, Oscillating Fan, Portable, Silent Operation |
| Colour | White and Brown |
| Air Flow Capacity | 20 Cubic Feet Per Minute |
| Controls Type | Knob |
| Reservoir Capacity | 150 Liters |
| Item Weight | 20 Kilograms |
| Model Name | Syros 110 |
Category: Electronics
Reviews (0)
Be the first to review “HAVAI Thunder 17+ Desert Cooler | 100L Tank | 17-Inch Fan Blade | 3-Side Honeycomb Pads | Heavy-Duty 110 Dia 32mm Motor | Auto Swing | 1-Year Motor Warranty & Post-Warranty Service | White & Brown” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Apple iPhone 15 (256 GB) – Blue
Technical Details
Blue Star N Series 1.5 Ton 5 Star Hexa Inverter Split AC (2025 Model, Copper Condenser, ID518NNURS)
Google Pixel 9a 5G (8GB RAM, 256GB)
Key Features
- Display: 6.3 inches (16 cm), pOLED, 120 Hz Refresh Rate
- Memory: 8GB RAM, 256GB ROM
- Processor: Google Tensor G4, Octa Core, 3.1 GHz
- Camera: 48 MP + 13 MP Dual Rear & 13 MP Front Camera
- Battery: 5100 mAh with 45W Fast Charge
- USP: IP68 Dust & Water Resistance, Circle to Search, Gemini AI Assistant
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SAMSUNG QEF1 4K Ultra HD QLED Smart Tizen TV with Google Assistant (2025 model)
₹29,990.00 – ₹184,900.00Price range: ₹29,990.00 through ₹184,900.00
Key Features
- Display: QLED 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixels, 50 Hz Refresh Rate
- Connectivity: 3 HDMI | 1 USB | 1 Ethernet | 1 RF In | Wi-Fi | Bluetooth v5.3
- Operating System: Tizen TV
- Apps: Prime Video, Netflix, YouTube, SAMSUNG TV Plus
- Sound: 20 W Speaker, Q-Symphony
- USP: IoT-Sensor Functionality, Multi-View, Apple AirPlay
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
vivo T4 Pro 5G | 17.2 cm (6.77 inch) Display | 50MP + 2MP + 50MP | 32MP Front Camera | 6500 mAh Battery | 7 Gen 4 Processor (Marine Blue)
vivo T4x 5G (Pronto Purple, 8GB RAM + 256GB Storage)
Xiaomi 4i 20000 mAh 33W Fast Charging Power Bank (2 Type A & 1 Type C Ports, PC+ABS Casing, Jet Black)
Xiaomi Pro 8-in-1 Rechargeable Corded & Cordless Grooming Kit for Body, Nose, Beard & Moustache for Men (90min Runtime, IPX7 Waterproof, Black)
- Type: Corded & Rechargeable Cordless
- Blade Material: Stainless Steel
- Attachments: 1 x Nose & Ear Hair Trimmer, 2 x Beard Comb, 2 x Clipper Comb, 2 x Body Grooming Blade, 1 x Precision Blade
- Runtime: 90 minutes
- Usage Type: Dry
- Quick Charge, LED Battery Screen Display, Travel Lock Function
- 1 Year Warranty







Reviews
There are no reviews yet.