Neo 10R 5G[AA1097/63]
OnePlus Neo 10R 5G (Model: I2221)
జనరల్ వివరాలు
| వివరం | స్పెసిఫికేషన్ |
|---|---|
| బ్రాండ్ | OnePlus |
| మోడల్ నేమ్ | Neo 10R 5G |
| మోడల్ నంబర్ | I2221 |
| కలర్ | మూన్ ఆల్జీబ్రా టైటానియం |
| బ్రౌజ్ టైప్ | Smartphone |
| సిమ్ టైప్ | Dual SIM |
| హైబ్రిడ్ సిమ్ స్లాట్ | లేదు |
| టచ్స్క్రీన్ | ఉంది |
| OTG కంపాటిబుల్ | ఉంది |
డిస్ప్లే ఫీచర్లు
| వివరం | స్పెసిఫికేషన్ |
|---|---|
| డిస్ప్లే సైజ్ | 6.78 inch (17.22 cm) |
| రిజల్యూషన్ | 2800 × 1260 Pixels |
OS & ప్రాసెసర్ ఫీచర్లు
| వివరం | స్పెసిఫికేషన్ |
|---|---|
| ఆపరేటింగ్ సిస్టమ్ | Android Oxygen 15 |
| ప్రాసెసర్ | Octa Core |
| ప్రైమరీ క్లాక్ స్పీడ్ | 3 GHz |
మెమరీ & స్టోరేజ్
| వివరం | స్పెసిఫికేషన్ |
|---|---|
| RAM | 12 GB |
| ఇంటర్నల్ స్టోరేజ్ | 256 GB |
| మెమరీ కార్డ్ స్లాట్ | Dedicated Slot |
కెమెరా ఫీచర్లు
| వివరం | స్పెసిఫికేషన్ |
|---|---|
| ప్రైమరీ కెమెరా | 50 MP |
| డ్యూయల్ కెమెరా లెన్స్ | Primary Camera |
కనెక్టివిటీ ఫీచర్లు
| వివరం | స్పెసిఫికేషన్ |
|---|---|
| నెట్వర్క్ టైప్ | 2G / 3G / 4G / 5G |
| సపోర్టెడ్ నెట్వర్క్స్ | 5G, 4G LTE, GSM, WCDMA |
బ్యాటరీ & పవర్
| వివరం | స్పెసిఫికేషన్ |
|---|---|
| బ్యాటరీ కెపాసిటీ | 6400 mAh |
వారంటీ
| వివరం | స్పెసిఫికేషన్ |
|---|---|
| వారంటీ సమ్మరీ | 1 Year Manufacturer Warranty for Phone and 6 Months Warranty for In-Box Accessories |
ఇన్ ది బాక్స్
-
Handset
-
Adapter
-
USB Type-C Cable
-
SIM Eject Tool
-
Quick Start Guide
-
Warranty Card
-
Safety Information
Nirvana Crown, SONIC A.R.C,LEDs, Haptic Feedback, 50dB Hybrid ANC, Spatial Audio Bluetooth Headset (Blazing Red, True Wireless)[AA1097/54]
Brand: boAt
Model ID: Nirvana Crown
Brand Color: Blazing Red
Color: Red, Black
Headphone Type: True Wireless
Inline Remote: No
Sales Package: 1 Pair Earbuds, 1 Type-C Cable, 1 User Guide, 2 Extra Earmuffs
Connectivity: Bluetooth
Headphone Design: Earbud
Compatible Devices: Mobile, Laptop, Tablet
Fast Charging: Yes
Noise Cancellation: Yes
Deep Bass: Yes
With Microphone: Yes
Studio Headphone: No
True Wireless: Yes
Bluetooth Range: 10 m
Headphone Jack: Not Available
Nirvana Ivy pro – boat true wireless buds[AA1097/33]
Here is the exact text from the image:
General Brand: boAt Model ID: Nirvana Ivy Pro Brand Color: Crystal Black Color: Black Headphone Type: True Wireless Inline Remote: No Sales Package: 1 X TWS Earbuds, 1 x Charging Cable, 1 X Additional Earbuds, 1 X User Manual Connectivity: Bluetooth Headphone Design: Earbud Compatible Devices: Laptop, Mobile, Tablet Fast Charging: Yes Noise Cancellation: No Primary Use: Music & Entertainment
General Brand: boAt Model ID: Nirvana Ivy Pro Brand Color: Crystal Black Color: Black Headphone Type: True Wireless Inline Remote: No Sales Package: 1 X TWS Earbuds, 1 x Charging Cable, 1 X Additional Earbuds, 1 X User Manual Connectivity: Bluetooth Headphone Design: Earbud Compatible Devices: Laptop, Mobile, Tablet Fast Charging: Yes Noise Cancellation: No Primary Use: Music & Entertainment
Noise Diva Smartwatch with Diamond Cut dial, Glossy Metallic Finish, AMOLED Display, Mesh Metal and Leather Strap Options, 100+ Watch Faces, Female Cycle Tracker smart Watch for Women (Rose Pink)[AA1100/166]
| Operating System | Android, IOS |
| Special Feature | Activity Tracker, Calorie Tracker, Heart Rate Monitor, Notifications, Oxymeter (SpO2) |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Wireless Communication Standard | Bluetooth |
| GPS | No GPS |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Noise Icon 2 1.8” Display with Bluetooth Calling, Women’s Edition, AI Voice Assistant Smartwatch[AA1097/36]
Fitness and Watch Functions
Calorie Count:Yes
Step Count:Yes
Heart Rate Monitor: Yes
Date & Time Display: Yes
Calendar: Yes
Alarm Clock: Yes
In the Box
Smartwatch, Magnetic Charger, User Manual, Warranty Card
General
Model Number: wrb-sw-colorfiticon2-std-gld_pnk
Model Name: Icon 2 1.8'' Display with Bluetooth Calling, Women's Edition, AI Voice Assistant
Dial Shape: Rectangle
Strap Color: Beige
Strap Material: Silicone
Size: Regular
Touchscreen: Yes
Water Resistant: Yes
Usage: Fitness & Outdoor
Dial Material: Polycarbonate
Ideal For: Women
Compatible OS: Android & iOS
Brand Strap Color: Rose Pink
Camera and Display Features
Display Resolution: 240 x 286 pixel
Display Size: 1.8 inch
Scratch Resistant: Yes
Product Details
Brand Color: Rose, Gold
Closure: Buckle
Sensor: Heart Rate, SpO2
Compatible Device: iPhone, Android Smartphones
Notification: Smart Notifications (Calls, Text, Email, Social Media App Alerts, Weather), Alarm Clock, Calendar Alerts)
Notification Type: Vibration
Battery Life: Upto 7 days
Rechargeable Battery: Yes
Charger Type: Magnetic Charger
Battery Run Time: Upto 7 days
Sim Slot Present: No
Voice Caling: Yes
Noise Master Buds, Sound by BOSE, 49dB ANC, 6 Mic ENC, 44 Hr Battery, Spatial Audio Bluetooth Headset (Expresso Bronze, True Wireless)[AA1097/103]
General Details
-
Brand: Noise
-
Model ID: Master Buds
-
Color: Brown (Expresso Bronze)
-
Headphone Type: True Wireless
-
Headphone Design: Earbud
-
Primary Use: Music & Entertainment
-
Compatible Devices: Mobile
-
Connectivity: Bluetooth
-
Inline Remote: No
-
In the Box: 1 Neckband
Sound & Performance
-
Driver Size: 12.4 mm
-
Deep Bass: Yes
-
Active Noise Cancellation (ANC): Yes
-
Noise Cancellation: Yes
-
Immersive sound with powerful bass and clear vocals
Controls & Features
-
Touch Controls: Yes
-
With Microphone: Yes
-
Sweat Proof: Yes
-
Water Resistant: Yes
-
Designed for workouts, travel, and daily use
Battery & Connectivity
-
Bluetooth Version: v5.3
-
Wireless Range: 10 meters
-
Fast Charging: Yes
-
Total Playtime: Up to 44 Hours
-
Power Source: Battery
Key Highlights
-
Up to 44 Hours Playback
-
Active Noise Cancellation
-
Large 12.4mm Drivers
-
Bluetooth 5.3 for stable connectivity
-
Stylish Expresso Bronze finish
noise NoiseFit Diva Smartwatch with Bluetooth Calling (27.9mm AMOLED Display, IP67 Water Resistant, Black Link Strap)
Noise Pulse 2 Max 1.85″ Display, Bluetooth Calling Smart Watch, 10 Days Battery, 550 NITS Brightness, Smart DND, 100 Sports Modes, Smartwatch for Men and Women (Jet Black)
| Operating System | manual |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Special Feature | Heart Rate, Blood Oxygen, Sleep Tracking, Activity Tracking, Breathing |
| Battery Capacity | 210 |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Noise Pulse 2 Max 1.85″ Display, Bluetooth Calling Smart Watch, 10 Days Battery, 550 NITS Brightness, Smart DND, 100 Sports Modes, Smartwatch for Men and Women (Jet Black)
| Operating System | android, ios |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Special Feature | Heart Rate, Blood Oxygen, Sleep Tracking, Activity Tracking, Breathing |
| Battery Capacity | 300 |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Noise Twist Go Round dial Smartwatch with BT Calling, 1.39″ Display, Metal Build, 100+ Watch Faces, IP68, Sleep Tracking, 100+ Sports Modes, 24/7 Heart Rate Monitoring (Jet Black)
| Brand | Noise |
|---|---|
| Manufacturer | Nexxbase Marketing Pvt. Ltd, Noise |
| Series | NoiseFit |
| Colour | Jet Black - Twist Go |
| Item Height | 9.3 Centimeters |
| Item Width | 9.1 Centimeters |
| Standing screen display size | 1.39 Inches |
| Product Dimensions | 5.7 x 9.1 x 9.3 cm; 0.05 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | wrb-sw-twistgo-std-blk_blk |
| Connectivity Type | Bluetooth |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Wattage | 240 Watts |
| Operating System | Smartwatch |
| Battery Charge Time (in hours) | 2 Hours |
| Average Battery Life (in hours) | 7 Days |
| Are Batteries Included | Yes |
| Lithium Battery Energy Content | 210 Milliampere Hour (mAh) |
| Lithium Battery Weight | 35 Grams |
| Number of Lithium Ion Cells | 1 |
| Number of Lithium Metal Cells | 1 |
| Included Components | Smartwatch, Magnetic Charger, User Manual, Warranty Card |
| Manufacturer | Nexxbase Marketing Pvt. Ltd |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 0.05 g |
Nord Buds 3 Pro Truly Wireless Earbuds with 49dB Active Noise Cancellation Bluetooth Headset (Soft Jade, True Wireless) [AA1096/132]
Brand: OnePlus
Model ID: Nrd Bds 3 Pro
Brand Color: Soft Jade
Color: Blue
Headphone Type: True Wireless
Inline Remote: No
Sales Package: 1 headphone
Connectivity: Bluetooth
Headphone Design: Earbud
Compatible Devices: Laptop, Mobile, Tablet
Fast Charging: Yes
Noise Cancellation: Yes
Primary Use: Music & Entertainment

















