Brand: INGCO
Model Number: CSDLI0442
LED Light: Yes
Tip Size: 10 mm
Tip Material: Steel
Shaft Material: Steel
Handle Material: Plastic
Grip Material: Plastic with rubber
Color: Yellow
Net Quantity: 1
Magnetic Tip: Yes
Type: Long Handle
Product Type: Screwdriver Set
Tool Usage Type: Electronics
Model Name: Lithium Ion Cordless Screwdriver CSDLI0442
Tip Type: Spanner
LG DFB424FM 14 Place Settings Free Standing Dishwasher with Inverter Direct Drive (Matt Black)
LG UA75 109 cm (43 inch) 4K Ultra HD Smart WebOS TV with Google Cast (2025 model)
- Display: 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixels, 60 Hz Refresh Rate
- Connectivity: 3 HDMI | 1 USB | 1 Ethernet Input | 1 Optical Digital Audio Out | 2 RF Input | Wi-Fi | Bluetooth v5.0
- Operating System: webOS
- Apps: Disney Plus Hotstar, Prime Video, Netflix
- Sound: 20 W Speaker, Dolby Atmos
- USP: Works with Apple Airplay, Voice ID, AI Chatbot
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Livpure Koolbliss Neo Desert Air Cooler 110L| 190W Motor |Thermal Overload Protection| 43Ft. Powerful Air Throw |High Speed Fan|Inverter Compatible|2 Yrs Motor Warranty & 1 Yr Comprehensive (White)
| Brand | Livpure |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Freestanding |
| Special Feature | Built-In Wheel, Low Water Indicator, MOTOR WITH TOP (TEMPERATURE OVERLOAD PROTECTION) WORKS ON INVERTER, Oscillating Fan, Portable |
| Colour | White & Blue |
| Air Flow Capacity | 5800 Cubic Feet Per Minute |
| Controls Type | Knob |
| Reservoir Capacity | 110 Liters |
| Floor Area | 350 Square Feet |
| Item Weight | 18.2 Kilograms |
Livpure Koolbliss Neo Desert Air Cooler 110L| 190W Motor |Thermal Overload Protection| 43Ft. Powerful Air Throw |High Speed Fan|Inverter Compatible|2 Yrs Motor Warranty & 1 Yr Comprehensive (White)
| Brand | Livpure |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Freestanding |
| Special Feature | Built-In Wheel, Low Water Indicator, MOTOR WITH TOP (TEMPERATURE OVERLOAD PROTECTION) WORKS ON INVERTER, Oscillating Fan, Portable See more |
| Colour | White & Blue |
| Air Flow Capacity | 5800 Cubic Feet Per Minute |
| Controls Type | Knob |
| Reservoir Capacity | 110 Liters |
| Floor Area | 350 Square Feet |
| Item Weight | 18.2 Kilograms |
Logitech Brio Stream, Ultra 4K HD Video Calling, Optical Zoom, Noise-Canceling mic,HD Auto Light Correction, Works with Microsoft Teams, Zoom, Google Voice, Meet, PC/Mac/Laptop/MacBook/Tablet, Black [AA1102/234]
Logitech MX Brio Ultra HD 4K Collaboration and Streaming Webcam with Free Adobe Subscription, 1080p at 60 FPS, Dual Noise Reducing Mics, Show Mode, USB-C, Webcam Cover [AA1102/233]
Longway Super Dlx Juicer Mixer Grinder | Up to 750 Watt Powerful Motor | 4 Jars for Grinding, Mixing, Juicing | 2 Year Warranty | Black & Gray[AA1100/60]
| Brand | LONGWAY |
| Colour | Black & Gray |
| Product Dimensions | 31D x 21W x 22H Centimeters |
| Material | Plastic |
| Special Feature | Heavy Duty |
| Capacity | 1.2 litres |
| Voltage | 230 Volts |
| Wattage | 750 Watts |
| Controls Type | Full Panel, Fully Integrated, Electronic, Button, Knob, Joystick |
| Item Weight | 3 Kilograms |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
MAYUMI Trident 2 TB Hi-Speed Portable Hard Drive, Type-C and USB 3.0, 2-in-1 Mobile and PC Compatible, Heavy Duty Ultra Slim HDD, 2 Yrs Warranty (Trident, 2 TB)[AA1097/32]
| Brand | MAYUMI |
|---|---|
| Manufacturer | Mayumi |
| Series | Hi Speed External Hdd |
| Colour | Black And Red |
| Form Factor | External |
| Item Height | 1 Centimeters |
| Item Width | 10 Centimeters |
| Product Dimensions | 15 x 10 x 1 cm; 100 g |
| Hard Drive Size | 2 TB |
| Hard Disk Description | Portable Hard Disk Drive |
| Hard Drive Interface | USB 2.0/3.0 |
| Hard Disk Rotational Speed | 7200 RPM |
| Hardware Platform | PC |
| Included Components | External Hard Drive |
| Manufacturer | Mayumi |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 100 g |
MEDILMA 12 Channel ECG1200G For Analyzing ECG Signals Multi-Language Database Management Electrocardiograph Electrotherapy Device (ECG1200G)[AA1100/167]
| Brand | MEDILMA |
| Sales Package | Chest Electrodes, Limb Electrodes, Earthing Cable, ECG Lead, Thermal Paper, Power Cable, Main Unit |
| Adjustable Timer | No |
| Electrodes | 4/Pack |
| Other Features | With its multi-language interface, you can easily navigate and interpret the data. |
| Net Quantity | 1 |
| Type | Electrocardiograph |
| Designed For | Heart Beat Therapy |
| Model Name | 12 Channel ECG1200G For Analyzing ECG Signals Multi-Language Database Management |
| Model Number | ECG1200G |
| Number of Channels | 12 |
| Power Source | AC and DC |
| Power Requirement | 100V–240V, 50/60 Hz |
| Treatment Time | 0–30 Min |

















