boAt Aavante Quake Plus 200W Soundbar with Remote (EQ Modes, 2.1 Channel, Black)
MarQ by Flipkart 68.58 cm (27 inch) Full HD LED Backlit VA Panel Monitor (27FHDMEQNNXO) ( Response Time: 1 ms,100 Hz Refresh Rate) [AA1102/173]
6 kg 5 Star Rating Innowash Range Semi Automatic Top Load White, Maroon (MQSA605NNNDM/MQSA60H5W)[AA1100/182]
| Brand | MarQ |
| Model Name | MQSA605NNNDM / MQSA60H5W |
| Function Type | Semi Automatic Top Load |
| BEE Star Rating | 5 Star |
| Washing Capacity | 6 kg |
| Washing Method | Pulsator |
| Maximum Spin Speed | 1350 rpm |
| In-built Heater | No |
| Color | White, Maroon |
| Shade | White, Maroon |
| Steam | No |
| Manufacturer Year | 2024 |
| Power Consumption | 0.0087 kWh/kg/cycle |
| WiFi Connectivity | No |
CASPIAN Engineered Wood Single Door Wooden Vanity Dressing Table (Brown & White) | Pre-Assembled Furniture with Mirror | Makeup & Accessories Storage Organizer with 4 Shelves & 2 Drawer (AA1104/226)
55 L Desert Air Cooler (White, Victor55 DX)(AA1103/74)
VOLTAS Aqua Prime 25 Litre 4 Star Vertical Storage Geyser with Quartzline Technology (White & Silver)
- 25 Litre, Storage Geyser
- Ideal for: Bathroom
- Mount Type: Vertical
- Power Consumption: 2000 W
- Maximum Operating Pressure: 8 Bars
- Adjustable Thermostat Knob: Yes
- Quartzline Technology, 4 Star Rated, 6 Level Safety
- 2 Years Product Warranty, 7 Years Warranty in Inner Tank
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Evoque Series 3 Burner Gas Stove | 1mm Stainless Steel Body | 1 Jumbo, 1 Medium & 1 Small Burner | Doorstep Service | 8-Year Warranty by Haute Home
JBL Cinema SB241 2.1, Dolby digital, Wired Subwoofer,HDMI 110 W Bluetooth Soundbar (Black, 2.1 Channel)
- Power Output(RMS): 110 W
- Power Source: AC Adapter
- Bluetooth Version: 4.2
- Wireless range: 10 m
- Wireless music streaming via Bluetooth
Services
-
1 year warranty provided by the manufacturer from date of purchase
-
Cash on Delivery available?
Seller
RetailNet
4.3
-
7 Days Brand Support?
-
GST invoice available?
-
See other sellers
Description
Extra Bass. Powerful sound. The JBL Cinema SB241 features 110W system power, Dolby Digital, two full range drivers and comes with a wired subwoofer. Enjoy powerful sound with extra deep bass for movies and music entertainment. It’s Bluetooth-enabled so you can play your favorite music wirelessly from any smartphone, tablet or laptop and features a one cable connection with HDMI ARC that ensures a hassle-free user experience
Specifications
General
| Sales Package |
|
| Model Number |
|
| Model Name |
|
| Type |
|
| Bluetooth |
|
| Configuration |
|
| Power Source |
|
| Power Output (RMS) |
|
| Color |
|
| Wired/Wireless |
|
| Subwoofer |
|
| Outdoor Usage |
|
Dimensions
| Subwoofer Width |
|
| Subwoofer Height |
|
| Subwoofer Depth |
|
| Subwoofer Weight |
|
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
Other Details
| Controls |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Domestic Warranty |
|
Product Details
| Headphone Jack |
|
| Configuration |
|
| Compatible Devices |
|
| Bluetooth |
|
| Bluetooth Range |
|

















