Dell KM3322W Wireless USB Keyboard and Mouse Combo, Anti-Fade & Spill-Resistant Keys, up to 36 Month Battery Life, 3Y Advance Exchange Warranty – Black
| Brand | Dell |
|---|---|
| Manufacturer | Dell, Dell |
| Colour | Black |
| Item Height | 25 Millimeters |
| Item Width | 44.9 Centimeters |
| Product Dimensions | 12.3 x 44.9 x 2.5 cm; 497 g |
| Batteries | 2 AA batteries required. (included) |
| Power Source | Battery Powered |
| Operating System | Chrome OS, Linux, Mac OS, Raspberry Pi OS, Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows Vista |
| Are Batteries Included | Yes |
| Lithium Battery Energy Content | 2.6 Milliamp Hours (mAh) |
| Number of Lithium Ion Cells | 2 |
| Manufacturer | Dell |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 497 g |
Nothing Phone (3a) Lite (Blue) (8 GB RAM+256 GB)
| OS | Android 15 |
|---|---|
| Package Dimensions | 18.2 x 9.3 x 3.9 cm; 350 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | 3a |
| GPS | True |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Audio Jack | USB Type C |
| Colour | Blue |
| Battery Power Rating | 5000 Milliamp Hours |
| Item Weight | 350 g |
Vidiem Air Plus 2 Burner Gas Stove | Frameless 8mm Toughened Glass Cooktop | Manual Ignition | Heavy Duty Brass Burners | Lifetime Glass Warranty
| Colour | Black with Orange |
| Material | Glass |
| Special Feature | Compact & Spacious: Space-saving footprint with extra-wide burner spacing., Direct Flow Technology: Prevents ant/dust clogs for uninterrupted gas flow., Frameless Design: Modern, sleek profile with a durable 8mm glass top., Lifetime Glass Warranty: Peace of mind with long-lasting durability assurance., Made for Indian Cooking: High-efficiency brass burners & aluminium mixing tubes for optimal heat distribution. See more |
| Brand | Vidiem |
| Heating Elements | 2 |
Nothing Phone (3a) Lite (Blue) (8 GB RAM+128 GB)
| OS | Android 15 |
|---|---|
| Package Dimensions | 18.1 x 9.3 x 3.9 cm; 340 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | 3a |
| GPS | True |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Audio Jack | USB Type C |
| Colour | Blue |
| Battery Power Rating | 5000 Milliamp Hours |
| Item Weight | 340 g |
Nothing Phone (3a) Lite (White, 128 GB) (8 GB RAM)
| OS | Android 15 |
|---|---|
| Product Dimensions | 16.4 x 7.8 x 0.84 cm; 345 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | A001T |
| GPS | True |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Audio Jack | USB Type C |
| Form factor | Bar |
| Colour | White |
| Battery Power Rating | 5000 |
| Whats in the box | USB Cable |
| Manufacturer | Padget Electronics Private Limited |
| Item Weight | 345 g |
Nothing Phone (3a) Lite (White, 256 GB) (8 GB RAM)
| OS | Android 14 |
|---|---|
| Product Dimensions | 16.4 x 7.8 x 0.84 cm; 345 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | A001T |
| GPS | False |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Audio Jack | [Unknown] |
| Form factor | Bar |
| Colour | Black |
| Battery Power Rating | 5000 |
| Phone Talk Time | 50 Hours |
| Whats in the box | USB Cable |
| Manufacturer | Padget Electronics Private Limited |
| Item Weight | 345 g |
2 Burner Gas Stove, Manual Knob, Black, Brass, Heavy Brass Burner, Gas Powered
SANNIDHI® 3 Pairs Earrings Set for Women Stud Hoop Earrings Moon Star Earrings Combo for Multiple Piercing
- Product Dimensions : 14 x 12 x 1 cm; 20 g
- Manufacturer : SANNIDHI
- ASIN : B0F8NPBPN6
- Item model number : Standard
- Department : charger
- Manufacturer : SANNIDHI, Wenzhou Weita Fashion Accessories Co., Ltd.
- Packer : SANNIDHI
- Importer : SANNIDHI
- Item Weight : 20 g
- Item Dimensions LxWxH : 14 x 12 x 1 Centimeters
- Net Quantity : 3 Count
- Included Components : No
- Generic Name : charger

















