MIVI NEX 900
Fresh Oriental Premium Perfume Scent With Long Lasting Eau de Perfume _ 120 ml (For Men)
Blue Dial Analog Watch -For Men TWNTG09SMU10
kenstar water purifier
AD-50C (50 Liters Capacity) Digital Display Dry Cabinet (Black) with Humidity Controller | Steel
AXR -NIMBUZ-K-XXL Riding Protective Jacket( BLACK, XXL)
SINGER FM 2250 Electric Sewing Machine
VW 80 cm (32 inches) Linux Frameless Series HD Ready Smart LED TV VW32C3
| Screen Size | 32 Inches |
| Brand | VW |
| Display Technology | HD Ready |
| Resolution | 720p |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | Supported Applications : Prime Video, Hotstar, Jio Cinema,Youtube, Zee5, plex, YUPPTV, Eros now, ALJAZEERA, Live News |
| Included Components | 1 LED TV, 1 Table Top Stand, 1 Wall Mount Bracket, 1 Remote Control |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 22D x 71.9W x 46H Centimeters |
ATROCK Masala Dabba | Masala Box Stainless Steel For Kitchen | Masala Dani | Spice Storage Container (Glass Lid, 1200Ml), Silver
Amazon Fire TV Stick HD (newest model), Alexa Voice Remote with TV power & volume controls, full HD streaming device
| Size | 38 x 142 x 16 mm |
| Weight | 43.4 g (without batteries) |
| Batteries | 2 AAA Alkaline (included) |
| Size | 3.4” x 1.2” x 0.5” (86 x 30 x 13 mm) |
| Weight | 1.1 oz (32.0 g) |
| Processor | Quad-core 1.7 GHz |
| GPU | IMG GE8300 |
| Storage | 8 GB internal |
| Wifi | Dual-band, dual-antenna wifi (MIMO) for faster streaming and fewer dropped connections than standard wifi. Supports 802.11a/b/g/n/ac wifi networks. |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 and Bluetooth Low Energy. Pair with compatible Bluetooth speakers, headphones, video game controllers, and more. |
Amkette New and Improved Optimus BT 4 in 1 Multi Device Wireless Keyboard/Bluetooth Keyboard | One Click Device Switching and AI Access for Windows, MacOs, Android and iOS, Dual OS Layout (Blue)
| Brand | Amkette |
|---|---|
| Manufacturer | Allied Electronics & Magnetics Private Limited C-64/4, Okhla Phase - 2, New Delhi - 110020, Allied Electronics & Magnetics Pvt. Ltd. |
| Series | Optimus Bluetooth 4 in 1 Keyboard |
| Colour | Blue |
| Item Height | 2 Centimeters |
| Item Width | 12.7 Centimeters |
| Product Dimensions | 28.7 x 12.7 x 2 cm; 330 g |
| Item model number | Optimus - Blue |
| Power Source | Battery Powered |
| Number of Batteries | 2 |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | 1 x 2.4G Receiver, 1 x Keyboard, 1 x QSG |
| Manufacturer | Allied Electronics & Magnetics Pvt. Ltd. |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 330 g |
Chefman 2200W Infrared Cooking Stove with BBQ, Stir-Fry, Hot Pot, Steam Mode & LED Panel Electric Cooking Heater (1 Burner)
- Brand: Chefman
- Model Number: 2200W Infrared Cooking Stove with BBQ, Stir-Fry, Hot Pot, Steam Mode & LED Panel
- Power Consumption: 2200
- Input Voltage : 230V-240V, 50Hz
- Number of Burners:1
- Hot Plate Type : Glass Flat-Surface Hot Plate
- Power Light Indicator : Yes
- Auto Shut Off: Yes
- Adjustable Temperature: Yes
- Material: Stainless Steel
- Suitable For: Home Utility

















