ToysBuddy Kick and Play Multi-Function ABS High Grade Plastic Piano Baby Gym and Fitness Rack Products
| Educational Objective(s) | Hand-Eye Coordination,Hand-Eye Coordination |
|---|---|
| Model Number | Toys and Games |
| Number of Game Players | 1 |
| Assembly Required | No |
| Batteries Required | No |
| tech_spec_battery_description_toys | 3 AA batteries |
| Material Type(s) | Plastic |
| Colour | Multicolor |
| Product Dimensions | 5 x 7 x 4 cm; 90 g |
| Batteries | 3 AA batteries required. |
| Item model number | Toys and Games |
| Manufacturer recommended age | 3 months - 15 years |
| Manufacturer | ToysBuddy |
| Country of Origin | India |
| Imported By | ToysBuddy |
| Item Weight | 90 g |
GREEN CHECKS[aa1098]
DailyObjects Burgundy Faux Leather Flip Top Card Wallet
Red Flow Diesel & Petrol Additive | Injector Cleaner (300ML), Treats 60L Diesel & 150L Petrol, for All Cars, Bikes, Scooters. Keeps Engine Clean, Improves Engine Smoothness, Fuel Economy & Pickup.
- India's 1st (Dual) Diesel & Petrol Fuel Conditioner/Additive, Injector Cleaner, Performance Booster & Upper Cylinder Lubricant For That Effortless Drive. 300ML
- Instantly Notice Smoothness & Silent Engine Idle In Under 50 Kms Of Driving. Cleans, Lubricates Entire Fuel System & Stabilizes Low Sulpher Fuel. Tested Sucessfully For 50,000kms & Over 5 Years.
- Improves Fuel Economy Upto 20% & For Best Results Use Continuously For 2 Tanks Regularly So That Additive Gets Ample Time To Work & ECU Can Calibrate With New Fuel.
- As A Diesel Additive & Cetane Booster Like Cars, Trucks, Buses, Generators & Heavy Equipment Use 5ML Of Fuel Additive Per Litre Of Fuel. One Bottle Conditions 55L Diesel.
- As A Petrol Additive & Octane Booster For Cars, Bikes & Gearless Scooters Use 3ML Of Fuel Additive Per Litre Of Fuel. One Bottle Conditons 150L Petrol.
Meera Anti Dandruff 1lt (1000 ml)
Bata Women’s Slip-on Sandal
| Material Type | Synthetic |
| Closure Type | Slip On |
| Heel Type | No Heel |
| Water Resistance Level | Not Water Resistant |
| Style | Open-back |
| Strap Type | Thong |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Aashirvaad Superior MP Atta, Pack (AA1104/14)
| Brand | Aashirvaad |
| Item Weight | 5 Kilograms |
| Allergen Information | Wheat |
| Speciality | no maida |
| Diet Type | Vegetarian |
| Package Weight | 5 Kg, 1 kg,2kg,10kg |
| Item Form | Atta |
| Number of Items | 1 |
| Net Quantity | 5000.0 Grams |
| Manufacturer | ITC, ITC Limited, Kolkata |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















