Bajaj Shield Series Arteon 55L Desert Air Cooler | Dual Side Water Inlet | Inverter Compatible | 60Ft Air Throw | Ice Chamber | 1 Year Warranty【White】
UrbanLeaf Microfiber Large Bath Towel | Quick Dry Super Absorbent – Bath Towel for Men and Women | Blue Stripe | Towel for Bath, Travel, Gym, Beach, Pool, and Yoga (70 X 140 CMs)
| Colour | Blue Stripe |
| Brand | UrbanLeaf |
| Towel form type | Bath Towel |
| Material | Microfiber |
| Product Dimensions | 140L x 70W Centimeters |
| Number of Items | 1 |
| Style | Blue Stripe |
| Product Care Instructions | Machine wash in cold or warm water with mild detergent. Do not bleach. Tumble dry low or hang to dry. Avoid high heat. |
| Size | Set of 1 |
| Net Quantity | 1.00 Count |
Bajaj PX25 Torque Personal Air Cooler 24L For Home | Cooler For Room | Inverter Compatible | 16Ft Powerful Air Throw | High Speed Fan | 1 Year Warranty【White】
Crompton Ozone 55 Litres Desert Air Cooler for home | Large & Easy Clean Ice Chamber | 4-Way Air Deflection | High Density Honeycomb Pads | Everlast Pump | Auto Fill
Story@Home Dohar Double Bed Cotton 100% | 150GSM 225 x240 cm Quilt Cooling Blankets for Monsoon | AC Comforter Double Bed | Grey & Yellow Floral Reversible Design Duvet | All-Season Blanket
Symphony Diet 12T Tower Air Cooler | Honeycomb Cooling Pad | Powerful Blower | Auto Louver Movement | Cool Flow Dispenser | 12L | 1-Year Warranty
Bajaj DMH 115L Desert Air Cooler For Home | Cooler For Larger Room | Inverter Compatible | Big Ice Chamber | 1 Year Warranty【White】
DOCTOR HEALTH SUPER SOFT Men Sliders
Product Details
A pair of black and grey solid sliders Eva upper Cushioned footbed Patterned eva outsole
Material & Care
Upper Material: Fabric; Sole Material: EVA; Wipe with a clean, dry cloth when neededSpecifications
Materials
EVA
Net Quantity
1
Net Quantity Unit
Pieces
Occasions
Casual
Patterns
Solid
Sole Material
EVA
Sustainable
Regular
Type
Sliders
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bajaj DMH90 Neo 90L Desert Air Cooler | Powerful 90ft Air Throw for Large Rooms | Big Ice Chamber & High-Speed Cooling | Inverter Compatible | 1 Year Warranty【White】
Orient Electric Aerostorm 92 L Desert Air Cooler For Home | Densenest Honeycomb Pads | Inverter Compatible | High Air Delivery, Auto-Fill Technology | 1 Year Warranty by Orient | White
iQOO Neo 10 (Titanium Chrome, 16GB RAM, 512GB Storage) | Snapdragon 8s Gen 4 Processor & SuperComputing Chip Q1 | 7000 mAh Battery | Segment’s Highest 144 FPS Gaming Smartphone
| Brand | iQOO |
| Operating System | Funtouch OS 15 based on Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.21 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















