LG 7 Kg, 5 Star, Direct Drive Technology, Steam Wash, 6 Motion DD, Fully-Automatic Front Load Washing Machine (FHB1207Z2M, Allergy Care, In-Built Heater, Touch Panel, Middle Black)
SESA Ayurvedic Hair Oil With Bhringraj & 17 Rare Herbs With Coconut Oil and 4 Nourishing For Hair Growth Help Control Hair Fall with Easy Applicator For Women and Men (200 ml)
VW 109 cm (43 inches) Linux Frameless Series Full HD Smart LED TV VW43C3
| Screen Size | 43 Inches |
| Brand | VW |
| Display Technology | Full HD |
| Resolution | 1080p |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | Supported Applications : Prime Video, Hotstar, Jio Cinema,Youtube, Zee5, plex, YUPPTV, Eros now, ALJAZEERA, Live News | Linux OS |
| Included Components | 1 LED TV, 1 Table Top Stand, 1 Wall Mount Bracket, 1 Remote Control |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 10D x 60W x 97H Centimeters |
Gesto 5 Meter LED Strip Lights |300 Led RGB Strip Light with Adaptor |Operated with 16 Modes Remote Controller|Multicolor LED Lights for Home Decoration, Bedroom,Diwali Decoration & False Ceiling
Desidiya 5 Meter 300 Led 5050 RGB Led Strip with Adapter/Connector/Driver, False Ceiling with 2A Adapter,16 Multicolour (RGB Led Strip Pack of 1) Copper
| Colour | 1 LED Strip 5 MTR RGB |
| Brand | Desidiya |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Special Feature | Color Changing, Remote Controlled, Waterproof, Linkable |
| Light Source Type | LED |
| Power Source | Adapter |
| Light Colour | Multicolor |
| Theme | Beach, Fantasy, Halloween, no theme |
| Occasion | Anniversary, Christmas, Diwali, Engagement |
| Style | 1 LED Strip 5 MTR RGB |
Rexona Coconut and Olive Oil Soap For Silky Smooth Skin, 4X100 g
Pebble Newly Launched Qore 2 Premium Metal Fitness Band | 45 Days Battery Life, Heart Rate, SpO2, HRV & Body Temp Monitor, Sleep Tracker, AI Health Analysis, Smart Notifications (Cosmic Black)
Pigeon by Stovekraft Ruby Rice Cooker with Single pot, 1.8 litres.(Red) | Stainless Steel Lid | 700 Watts | 1 Aluminium Cooking Pot | Measuring Cup| Spatula | Energy Efficient Cooking
Havells 2-in-1 Convertible 80 L Desert Air Cooler for room| Dual functionality & easy storing| Can be used as side table| 5 Leaf Metal Blade Fan| Powerful Air-Delivery| Bacteria shield honeycomb pads
| Brand | Havells |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Special Feature | Portable, Silent Operation |
| Colour | Grey |
| Air Flow Capacity | 2060 Cubic Feet Per Minute |
| Controls Type | Knob |
| Reservoir Capacity | 80 Liters |
| Floor Area | 409 Square Feet |
| Item Weight | 18000 Grams |
Micro Twist Towel 600 GSM 6 Pcs Towel Set 2 Bath +2 Hand+2 Face-Cosmic Beige
| Colour | 6 Beige |
| Brand | FASH HOME INTERNATIONAL |
| Material | Cotton |
| Product Dimensions | 75L x 150W Centimeters |
| Number of Items | 6 |
| Style | Classic |
| Pattern | Solid |
| Fabric Weight | 600 Grams per Square Meter |
| Product Care Instructions | Machine wash in warm or cold water using mild detergent. Machine dry on low heat or air dry. |
| Size | 2 Bath + 2 Hand + 2 Face Towels |

















