Digitek (DCR-007) USB-A 3.0 & Type C High-Speed Multi-Card Reader Supports All Standard SD/SDHC/SDXC and Micro SD/SDHC/SDXC Cards
HP v236w USB 2.0 Meta l (32GB & 64GB & 128GB ) Pen Drive
| Brand | HP |
| Memory Storage Capacity | 32 GB |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Special Feature | Shockproof, Temperature Proof |
| Write Speed | 5 |
| Brand | HP |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Special Feature | Shockproof, Temperature Proof |
| Write Speed | 4 Megabytes Per Second |
| Brand | HP |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Special Feature | Dust Proof, Lightweight, Shockproof, Temperature Proof, Water Resistant |
| Write Speed | 4 Megabytes Per Second |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
HealthSense Smart Kitchen Weighing Machine for Food|Digital Weight Scale for Home with Nutritional Calculator App 24 Nutrients LED Display Tare Function Stainless Steel Platform |1Year Warranty(KS100)
HealthSense Chef-Mate KS 33 Digital Kitchen Weighing Scale & Food Weight Machine for Health, Fitness, Home Baking & Cooking with Free Bowl, 1 Year Warranty & Batteries Included
HealthSense Weight Machine for Kitchen, Kitchen Food Weighing Scale for Health, Fitness, Home Baking & Cooking with Bright LCD, Touch Button, Tare Function & 1 Year Warranty – Chef-Mate KS 63
| Brand | HealthSense |
|---|---|
| Colour | White & Black |
| Recommended Uses For Product | Food |
| Special Feature | Tare Function, Large Display, Error Indicator, Low Battery Indicator, Overload Indicator, Auto Shut Off, Multipurpose, Portable, Accurate, Lightweight, Compact |
| Display Type | LCD |
| Weight Limit | 5 Kilograms |
| Form Factor | Mini |
| Material | Plastic |
| Readout Accuracy | High |
| Item Weight | 200 Grams |
| Weigh Scale Type | Counter Scale |
ARKV TEX Women Viscose Rayon Kurta Palazzo Set
- Brand : ARKV TEX
- Fabric : Viscose Rayon
- Type : Kurta and Palazzo Set
- Style code : new-102
- Colour: Blue
- Top Fabric : Rayon
- Pattern : Printed
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















