SYANKA Little Monks Laughing Buddha Statue Set of 4, Multicolour, Idol Decorative Showpiece for Home and Office
Craftvatika Meditating Monk Buddha Smoke Backflow Cone Incense Holder Showpiece For Office Desk,Living Room,Home Decor Decoration Gift Items,Buddha Smoke Fountain For Home Decor – Multicolor
k11 Adjustable Knee and shin protection Guard with Pads Flexible Breathable Knee Guard Free Black (Pack of 4)
Dell KM3322W Wireless USB Keyboard and Mouse Combo, Anti-Fade & Spill-Resistant Keys, up to 36 Month Battery Life, 3Y Advance Exchange Warranty – Black
| Brand | Dell |
|---|---|
| Manufacturer | Dell, Dell |
| Colour | Black |
| Item Height | 25 Millimeters |
| Item Width | 44.9 Centimeters |
| Product Dimensions | 12.3 x 44.9 x 2.5 cm; 497 g |
| Batteries | 2 AA batteries required. (included) |
| Power Source | Battery Powered |
| Operating System | Chrome OS, Linux, Mac OS, Raspberry Pi OS, Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows Vista |
| Are Batteries Included | Yes |
| Lithium Battery Energy Content | 2.6 Milliamp Hours (mAh) |
| Number of Lithium Ion Cells | 2 |
| Manufacturer | Dell |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 497 g |
Vidiem Air Plus 2 Burner Gas Stove | Frameless 8mm Toughened Glass Cooktop | Manual Ignition | Heavy Duty Brass Burners | Lifetime Glass Warranty
| Colour | Black with Orange |
| Material | Glass |
| Special Feature | Compact & Spacious: Space-saving footprint with extra-wide burner spacing., Direct Flow Technology: Prevents ant/dust clogs for uninterrupted gas flow., Frameless Design: Modern, sleek profile with a durable 8mm glass top., Lifetime Glass Warranty: Peace of mind with long-lasting durability assurance., Made for Indian Cooking: High-efficiency brass burners & aluminium mixing tubes for optimal heat distribution. See more |
| Brand | Vidiem |
| Heating Elements | 2 |
Nothing Phone (3a) Lite (Blue) (8 GB RAM+256 GB)
| OS | Android 15 |
|---|---|
| Package Dimensions | 18.2 x 9.3 x 3.9 cm; 350 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | 3a |
| GPS | True |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Audio Jack | USB Type C |
| Colour | Blue |
| Battery Power Rating | 5000 Milliamp Hours |
| Item Weight | 350 g |
Nothing Phone (3a) Lite (Blue) (8 GB RAM+128 GB)
| OS | Android 15 |
|---|---|
| Package Dimensions | 18.1 x 9.3 x 3.9 cm; 340 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | 3a |
| GPS | True |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Audio Jack | USB Type C |
| Colour | Blue |
| Battery Power Rating | 5000 Milliamp Hours |
| Item Weight | 340 g |
Nothing Phone (3a) Lite (White, 128 GB) (8 GB RAM)
| OS | Android 15 |
|---|---|
| Product Dimensions | 16.4 x 7.8 x 0.84 cm; 345 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | A001T |
| GPS | True |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Audio Jack | USB Type C |
| Form factor | Bar |
| Colour | White |
| Battery Power Rating | 5000 |
| Whats in the box | USB Cable |
| Manufacturer | Padget Electronics Private Limited |
| Item Weight | 345 g |
Nothing Phone (3a) Lite (White, 256 GB) (8 GB RAM)
| OS | Android 14 |
|---|---|
| Product Dimensions | 16.4 x 7.8 x 0.84 cm; 345 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | A001T |
| GPS | False |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Audio Jack | [Unknown] |
| Form factor | Bar |
| Colour | Black |
| Battery Power Rating | 5000 |
| Phone Talk Time | 50 Hours |
| Whats in the box | USB Cable |
| Manufacturer | Padget Electronics Private Limited |
| Item Weight | 345 g |

















