MORTER XY-088 Bike Mobile Holder with Alloy Body, One Click Lock, Shockproof Bike Mobile Holder (Black)[aa1098]
Product highlights
Sales Package
1 Bike Mobile Holder
Brand
MORTER
Model Number
XY-088 Universal Bike Mobile Holder with Alloy Body | One-Click Lock | Shockproof Handlebar Phone Mount for Motorcycle, Scooter & Bicycle (4.7–6.9 Inch Smartphones)
Color
Black
Material
Plastic, Plated
Mounted On
Bike
Mounting Type
Handlebar
Holder Type
Mobile Holder
MORWAR South Cotton Striped Western Fit Palazzo/ Trouser / Pajama for Women /Girls / Ladies Combo Pack of 2 (28 Inches to 36 Inches) – Multi Green & Red [AA1102/110]
- Brand : MORWAD
- Generic Name : Bottom Wear
- Pattern : Printed
- Net Quantity : 2
- Fabric : Cotton Blend
- Length : Full Length
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
MOSISO 360 Protective Laptop Case 13.3 inch, 13-13.3 inch Laptop Sleeve Compatible with MacBook Air/Pro 13 / Pro 14, HP Dell ASUS Lenovo,Side Open Bag with 2 Raised&1 Flapover Pockets,(Antique Green & Emerald Green) (AA1102/85)
| Package Dimensions | 38.1 x 28 x 5.5 cm; 320 g | |
|---|---|---|
| Item part number | MO-13-FP-SOP-OT-RSFLPPKTS-BT-BF-AQGN | |
| Special features | Universal | |
| Form factor | Pouch | |
| Colour | Antique Green &
|
|
| Manufacturer | Mosiso | |
| Country of Origin | China | |
| Item Weight | 320 g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Mosquito Lamp Electric Shock Insect Killer Powerful Bug Zapper Commercial Electric Insect Killer Indoor, Outdoor (Suction Trap)[AA1100/190]
| Brand | Keekos |
| Model Name | Mosquito Lamp Electric Shock Insect Killer Powerful Bug Zapper Commercial |
| Model Number | Electric Insect Killer, Mosquito Killer with UV Light, LED Mosquito Lamp 4 W, Wall Mounting, Anti Mosquito Lamp |
| Brand Color | White, Silver |
| LED Light | Yes |
| Chemical Free | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Type | Suction Trap |
| Cordless | Yes |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Mother & Child Figurine | Modern Decorative Resin Sculpture for Living Room & Tabletop Décor | (Mother & Child)(AA1103/84)
Mother Sparsh Tummy Roll On For Baby, Colic Relief, Constipation and Indigestion With Hing & Saunf | 100% Ayurvedic – 40ml
| Brand | Mother Sparsh |
| Item Weight | 40 Grams |
| Item dimensions L x W x H | 10 x 4 x 4 Centimeters |
| Product Benefits | Constipation Control, Digestive Health, Stomach Pain Relief |
| Specific Uses For Product | Constipation, Digestion, Stomach Pain Relief |
| Active Ingredients | Hing & Saunf |
| Number of Items | 1 |
| Item Form | Liquid |
| Age Range (Description) | Infant |
| Use for | Stomach |
Mother’s Recipe Garlic Pickle Bottle, 300 g (AA1104/260)
Mother’s Recipe Punjabi Mango Pickle Bottle, 400 G (AA1104/264)
MOTOROLA 80 cm (32 inch) QLED HD Ready Smart Google TV 2025 Edition with 5.0 OS, 40 W speaker, and Dolby Audio (32HDGQMVSAQ)[AA1098]
QLED 80 cm (32 inch)
Refresh Rate : 60 Hz
Number of Speakers: 2
Speaker Output RMS: 40 W
Operating System : Google TV
Ram Capacity: 1 GB | Storage Memory: 8 GB
HDMI Ports: 2 | 2 USB Ports
Built in WIFI | With Bluetooth Feature
Video Features
Refresh Rate
60 Hz
60 Hz
Dimensions
Width x Height x Depth (without stand)
720 mm x 425 mm x 90 mm (72.0 cm x 42.5 cm x 9.0 cm)
720 mm x 425 mm x 90 mm (72.0 cm x 42.5 cm x 9.0 cm)
Weight (without stand)
4.1 kg
4.1 kg
Width x Height x Depth (with stand)
620 mm x 475 mm x 210 mm (62.0 cm x 47.5 cm x 21.0 cm)
620 mm x 475 mm x 210 mm (62.0 cm x 47.5 cm x 21.0 cm)
Weight (with stand)
4.2 kg
4.2 kg
Display Features
Display Size
80 cm (32 inch)
80 cm (32 inch)
Display Technology
QLED
QLED
Resolution
HD Ready (1280 x 720 pixels)
HD Ready (1280 x 720 pixels)
Viewing Angle
178 Degree
178 Degree
Brightness
300 nits
300 nits
Power Features
Power Supply
100-240 VAC 50-60 Hz
100-240 VAC 50-60 Hz
Power Consumption
0.5 W (Standby)
0.5 W (Standby)
BEE (Energy Efficiency) Star Rating
1 Star
1 Star
Convenience Features
Supported Apps
Prime Video, Netflix, JioHotstar, YouTube, JioCinema, Sony LIV, Zee5
Prime Video, Netflix, JioHotstar, YouTube, JioCinema, Sony LIV, Zee5
Smart TV Features
Ram Capacity
1 GB
1 GB
Storage Memory
8 GB
8 GB
Other Smart Features
Built-in Wi-Fi
Built-in Wi-Fi
Sales Package
In the Box
1 x TV, 1 x Remote, 1 x User Manual, 2 x AAA Batteries, Base Stand, Stand Screw
1 x TV, 1 x Remote, 1 x User Manual, 2 x AAA Batteries, Base Stand, Stand Screw
Audio Features
Number of Speakers
2
2
Number of Subwoofers
NA
NA
Speaker Output RMS
40 W
40 W
General
Smart TV
Yes
Yes
Launch Year
2025
2025
Model Name
32HDGQMVSAQ
32HDGQMVSAQ
Operating System
Google TV
Google TV
Edition
Yes
Yes
Remote Controller
Battery Requirement
2
2
Connectivity Features
HDMI Ports
2
2
USB Ports
2 (2 (Rear))
Motorola Edge 50 Fusion 5G (Forest Green, 8GB RAM + 128GB Storage)[AA1097/75]
| RAM | 8 GB |
|---|---|
| Product Dimensions | 16.2 x 7.31 x 0.79 cm; 440 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | 50 Fusion |
| Connectivity technologies | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| GPS | True |
| Special features | Dual SIM|Expandable Memory|Fast Charging Support |
| Other display features | Wireless |
| Device interface - primary | Touchscreen |
| Resolution | 2400 × 1080 |
| Other camera features | 50 MP, Sony-LYTIA 700C Senor, Optical Image Stabilization |
| Audio Jack | USB |
| Form factor | Bar |
| Colour | Green |
| Battery Power Rating | 5000 Milliamp Hours |
| Whats in the box | Headset |
| Manufacturer | Motorola India Pvt Ltd 12th floor, Tower-D DLF phase-3, Cyber Greens, Gurgaon-122001 |
| Item Weight | 440 g |
Motorola Edge 50 Pro (Luxe Lavender, 12+256)[AA1100/191]
• Immersive Display: Motorola Edge 50 Pro features a 6.7-inch (107.4 cm) P-OLED display with 1B colors, 144Hz refresh rate, HDR10+ support, and up to 2000 nits peak brightness, offering a sharp resolution of 1220 × 2712 pixels for a smooth and vibrant viewing experience.
• Powerful Performance: Runs on Hello UI based on Android 14 and is powered by the Snapdragon 7 Gen 3 Mobile Platform, with up to 3 years of OS upgrades and 4 years of security updates for long-term performance and reliability.
• Advanced Camera System: Equipped with a 50MP main camera (f/1.4, OIS, Laser AF), 10MP telephoto lens with 3× optical zoom and 30× hybrid zoom, and a 13MP ultra-wide camera with macro vision and 120° field of view. The front camera features a high-resolution 50MP sensor with Quad Pixel technology and autofocus for detailed selfies.
• High Memory & Storage: Comes with 12GB RAM and 256GB internal storage, allowing smooth multitasking and ample space for apps, photos, and videos.
• Comprehensive Connectivity: Supports 5G/4G/3G/2G networks along with Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, USB Type-C 3.1, NFC, GPS, A-GPS, Glonass, Galileo, and NavIC for seamless connectivity.
• Ultra-Fast Charging: Features 125W TurboPower fast charging, up to 50W wireless charging, and 10W wireless power sharing for convenient and rapid battery top-ups.
| Brand | Motorola |
| Operating System | Android 14 |
| RAM Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.63 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















