Large Metal Wall Clock for Living Room Décor | Luxury Golden & Blue Ginkgo Leaf Design | Modern Silent Non-Ticking Wall Watch | Premium Decorative Wall Art Clock (70 x 39 cm)(AA1103/184)
ASIAN Kid’s Casual Walking Slip-On Shoes with Lightweight Mesh Upper Shoes for Boy’s & Girl’s Superwalk-15Kids [AA1102/278]
RIOH Decor Premium Metal Wall Clock for Home | Luxury 3D Leaf Design | Silent Sweep Movement | Big Decorative Wall Clock for Living Room, Bedroom & Hall | 60 cm Golden Designer Clock. (Star)(AA1103/178)
Portronics MPort View Two 6-in-1 USB Type-C Hub Dock,100 W Type-C PD&Data, USB 3.0 SuperSpeed, USB 2.0,SD and Micro SD, 4K HDMI,Transparent Case for Laptop, PC & More(Black)[AA1098/106]
Ajmal Oud of Dubai Perfume for Men | 100ml Men Eau De Parfum | Perfume for Men with Oud, Woody & Musky Notes | Spicy Floral Fragrance | Versatile Office/Work Cologne (AA1104/190)
Aura Pro earbuds w/ 60H Battery, Leather finish Case, Dual Pairing, 13mm Drivers Bluetooth Headset (Midnight Black, True Wireless) [AA1102/117]
Soft Pinch Liquid Blush, Lightweight, Buildable Pigment, Smooth Finish, Easy Blend Formula, Happy[AA1098/70]
About this item
- LIGHTWEIGHT FORMULA: Soft Pinch Liquid Blush features an airy, weightless texture that feels comfortable on skin throughout the day without heaviness or caking
- BUILDABLE PIGMENT: Easy-to-control colour intensity allows you to create a natural flush or build up to a more vibrant look depending on your preference
- SMOOTH FINISH: Delivers a seamless, even application that blends effortlessly into skin for a natural-looking, healthy glow
- EASY BLEND FORMULA: Specially designed texture glides smoothly and blends seamlessly with fingertips, brush, or sponge for quick and fuss-free application
- SHADE HAPPY: A beautiful, flattering shade that adds a fresh pop of colour to cheeks, perfect for creating a radiant, cheerful complexion
GoSriKi Women’s Rayon Viscose Anarkali Printed Kurta with Pant and Dupatta | V-Neck Kurti Set | 3/4 Length Regular Sleeves | Soft Flowing Fabric | Elegant 3 Piece Outfit [AA1097 / 8]
Material composition: Rayon Viscose
Length: Calf Length
Sleeve type: 3/4 Sleeve
Neck style: V Neck
Style: Anarkali
Material type: Rayon
Country of Origin: India
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
DIGITEK® (DCR-022) USB 3.0 High Speed Multi Card Reader, Support SDXC/SDHC/SD/Micro SDXC/Micro SD/CF Card, Support Operating System Window 7/8/10 or Higher, Mac OS 10.07 + Higher
| Brand | Digitek |
|---|---|
| Manufacturer | 011 4707 4444, IMS Mercantiles Pvt. Ltd., 011 4707 4444 |
| Model | DSH-52 |
| Model Name | DCR 022 |
| Product Dimensions | 4.1 x 11.2 x 16.5 cm; 80 g |
| Item model number | DSH-52 |
| Operating System | Windows 7 |
| Hardware Interface | USB |
| Compatible Devices | Camera, Personal Computer, Smartphone, Tablet |
| Special Features | Plug & Play |
| Number of items | 1 |
| Batteries Required | No |
| Data Transfer Rate | 5000 Megabits Per Second |
| Connector Type | USB |
| Media type | microSD |
| Manufacturer | IMS Mercantiles Pvt. Ltd., 011 4707 4444 |
| Item Weight | 80 g |
Ekhasa Ceramic Dhoop Dani Loban Burner Holder Stand for Home | Dhup Kapoor Dani for Puja | Sambrani Dhoop Holder | Dhuni Burner Samrani Dhoop Batti Stand for Pooja | Dhup Stand Incense Oud Burner
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Brand | Ekhasa |
| Colour | Multi Color Dhoop Dhani |
| Item Weight | 360 Grams |
| Product Dimensions | 9.3L x 9.3W x 10Th Centimeters |
| Number of Items | 12 |
| Manufacturer | Ekhaya Brands Private Limited, Kudlu, Bangalore - 560068, Ph: 9880742090, Email:contact@ekhasa.com, Ekhaya Brands Private Limited, Ph: 9606373240, EmailID: contact@ekhasa.com |
Kapiva BP Care Juice – 100% Ayurvedic Juice to Support Healthy Blood Pressure Levels| Arjuna, Jatamansi & 8 Other Herbs 1 Litre
| Brand | Kapiva |
| Item Form | Syrup |
| Manufacturer | Adret Retail Pvt. Ltd. (Kapiva)1, HIA, Jodhpur (Raj), India 342001 Lic No- 810 AYU E, Adret Retail Pvt. Ltd. (Kapiva)1, HIA, Jodhpur (Raj), India 342001 Lic No- 810 AYU E See more |
| Item Package Quantity | 1 |
| Package Information | Bottle |

















