Metal Wall Hanging Floral Handmade Sweep Machine Silent Analog Wall Clock Watch Multicolor for Bedroom/Drawing Room/Hall/Dining Room (30X16 Inch)
MetaShot GO Cricket Bat Game Motion Controller (Red, Black, For Mobile, PC) [AA1096/118]
Metro Women’s Faux Leather Fashion Sandals
| Material Type | Synthetic |
| Closure Type | Slip On |
| Heel Type | Flat |
| Water Resistance Level | Not Water Resistant |
| Style | Sandals |
| Strap Type | Woven |
| Country of Origin | India |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
MF MINI FOCUS Men Watches Unique Casual Wrist Watches (Chronograph/Waterproof/Luminous/Calendar) Silicon Band Fashion Watches for Men (AA1104/107)
MF MINI FOCUS Men Watches Unique Casual Wrist Watches (Chronograph/Waterproof/Luminous/Calendar) Silicon Band Fashion Watches for Men[AA1100/50]
- Case diameter : 45.6 Millimetres
- Band colour : Black
- Band material type : Silicone
- Watch movement type : Quartz
- Item weight : 0.2 Kilograms
- Case thickness : 15 Millimetres
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
MGKENTERPRISE 4 Compartments plastic Portable Desk Organizer Drawer (Black)
General
| Brand |
|
| Model Name |
|
| Type |
|
| Color |
|
| Body Material |
|
| Number of Compartments |
|
| Key Features |
|
In The Box
| Sales Package |
|
Dimensions
| Weight |
|
MHR Baby Nail Trimmer New Electric, Baby Nail File,Baby Nail Cutter 0To6 with Light &6 Grinding Pads for Newborn with Toddler Toes and Fingernails, Kids Nail Care, Polish Trim,Multicolor,Pack of 1
- { Product size- 18x5x2.5 cm } {Color- Multi color} { { Package include- 1 electric trimmer, 3 filling tools for mom, 3 cushioned pad for baby, 1 instruction manual,1 storage and travel case }
- MHR brand Baby Nail Trimmer (Color-multi) ( Battery- not included) Product Usage Step 1 - Install Batteries-2 AA batteries Slide off the battery cover. Place batteries as the "+/-" pole indication. Put the battery cover back. Step 2 - Install a Suitable trimmer pad Step 3 - Switch on to test speed Step 4 - Start to trim the nails
MI Xiaomi 22.5W Fast Charger with USB-C Cable, Quick Charge 3.0 Power Adapter Compatible with Redmi Note Series, Poco, Mi, Any Type C Devices – with Power Delivery (White) (AA1102/7)
| Brand | MI |
|---|---|
| Manufacturer | Mi, Unit 3, Sipcot Industrial Park Phase 3, S P Koil Road SH57, ADJ. Nokia Telecom SEZ, Kancheepuram Tamil Nadu 602105, India |
| Model | 39133 |
| Product Dimensions | 8.3 x 3.1 x 7.2 cm; 115 g |
| Item model number | 39133 |
| Compatible Devices | Tablets |
| Special Features | Fast Charging, Short Circuit Protection, Travel, Water Resistant |
| Mounting Hardware | Cable, Charger |
| Number of items | 1 |
| Wattage | 22.5 Watts |
| Power Source | Corded Electric |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Number of Ports | 1 |
| Total USB ports | 1 |
| Connector Type | USB |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Manufacturer | Mi |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 115 g |
Mi-Original 67W Sonic Charge Fast Charger with Type C Cable for Redmi Note 12 pro max/Note 1pro/Note 9 / Poco M2 Pro/Note 7 pro/Note 9 Pro/Note 8 Charger with 6 Month Warrant (AA1102/12)
| Brand | GWINGS |
|---|---|
| Manufacturer | GWINGS INDIA |
| Model | GW67 |
| Product Dimensions | 6 x 3 x 2 cm; 150 g |
| Item model number | GW67 |
| Compatible Devices | Cellular Phones, Tablets |
| Special Features | Fast Charging, Lightweight Design, Short Circuit Protection |
| Mounting Hardware | 1 X DATA CABLE |
| Number of items | 2 |
| Wattage | 67 Watts |
| Power Source | Corded Electric |
| Number of Ports | 1 |
| Material | Plastic |
| Form Factor | Plug |
| Manufacturer | GWINGS INDIA |
Mi, 33w Fast Charger Original Power Adapter with USB-C Cable Quick Charge 3.0 Compatible with Redmi Note Series, Poco, Mi, Any Type C Devices – with Power Delivery (AA1102/9)
| Brand | GWINGS |
|---|---|
| Manufacturer | GWINGS INDIA |
| Model | GW33 |
| Product Dimensions | 6 x 3 x 2 cm; 150 g |
| Item model number | GW33 |
| Compatible Devices | Cellular Phones, Smartwatches, Tablets |
| Special Features | Fast Charging, Lightweight Design, Short Circuit Protection |
| Mounting Hardware | 1 X DATA CABLE |
| Number of items | 2 |
| Wattage | 33 Watts |
| Power Source | Corded Electric |
| Batteries Required | No |
| Number of Ports | 1 |
| Material | Plastic |
| Form Factor | Plug |
| Manufacturer | GWINGS INDIA |
Micro Twist Towel 600 GSM 6 Pcs Towel Set 2 Bath +2 Hand+2 Face-Cosmic Beige
| Colour | 6 Beige |
| Brand | FASH HOME INTERNATIONAL |
| Material | Cotton |
| Product Dimensions | 75L x 150W Centimeters |
| Number of Items | 6 |
| Style | Classic |
| Pattern | Solid |
| Fabric Weight | 600 Grams per Square Meter |
| Product Care Instructions | Machine wash in warm or cold water using mild detergent. Machine dry on low heat or air dry. |
| Size | 2 Bath + 2 Hand + 2 Face Towels |

















