U.S. Polo Assn. Men Jeans
-
- Care Instructions : Machine Wash;
- Fabric : 99%COTTN+1%ELASTANE;
- Pattern : Solid;
- Color : Blue
- Waist Rise : Mid Rise
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Pigeon Visit store Deluxe 7.5 L Pressure Cooker (Aluminium)[aa1098]
Sales Package
Manual, Pressure Cooker, Guarantee Card
Pack of
1
Brand
Pigeon
Capacity
7.5 litre
Model Name
Deluxe
Model Number
104
Dishwasher Safe
Yes
Height
435 mm
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Lenovo Urban B535 Polyester Laptop Backpack for 15.6 Inch Laptop (17 L, Water Resistant, Charcoal Grey)
Prestige TRIPLY 4 Pc Cookware Set | TRIPLY Splendid | Fry Pan 22cm/1.9L | Kadai 22cm/2.5L | Sauce Pan 14cm/1.3L | SS Lid 24cm | Gas & Induction Compatible | Even Heat Distribution | 15Y Warranty | ISI[AA1098/28]
Croma 750 Watt 3 Jars Mixer Grinder (Easy Cleaning, Black)
Zeb Juke Bar 1500
Hyperjet with 2 Year Warranty BLDC Motor with Remote 1200 mm Ceiling Fan (5 Star | Brown | Pack of 1)[AA1100/95]
| Brand | Crompton |
| Brand Color | Brown |
| Number of Blades | 3 |
| Pack of | 1 |
| Remote | Yes |
| Power Consumption | 35 W |
| Blade Material | Aluminium |
| Net Quantity | 1 |
| Motor Speed | 350 |
| Design Type | Semi-Decorative |
| Type | Ceiling Fan |
| BEE Star Rating | 5 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
vedas Multicolor Metal & MDF Abstract 6 Flower Table Decor Showpiece Gift Items for Living Room, Bedroom Dining Room Kidsroom Hallway Home Office Hotel Decoration (Size 17 x 19 Inches)[AA1100/117]
| Theme | Flower |
| Brand | vedas |
| Colour | Multi Colour |
| Style | Contemporary |
| Material | Iron |
| Occasion | Anniversary, Birthday, Engagement, Housewarming, Wedding |
| Product Dimensions | 43.2L x 11.4W x 48.3H Centimeters |
| Cartoon Character | Flower |
| Specific Uses For Product | home decor |
| Product Dimensions | 11.4D x 43.2W x 48.3H Centimeters |
9 PM | Luxurious ( Orignal ) | Premium | Long Lasting Perfume Eau de Parfum – 100 ml (For Men) [AA1096/143]
GOBOULT New Newly Launched Anchor Bluetooth Wireless Over Ear Headphones with Mic, Active Noise Cancellation, 72H Playtime, AUX, Type-C Fast Charging, 40mm Bass Drivers, ANC Headphones [AA1102/147]
| Noise Control | Active Noise Cancellation, Passive Noise Cancellation |
|---|---|
| Frequency Response | 20 Hz |
| Sensitivity | 118 dB |
| Headphones Jack | Type-C Fast Charging Jack |
| Model Name | Airbass |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wired, Wireless |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Included Components | Cable, Headphone, Type-C Fast Charging Cable, User Manual, Warranty Card |
| Age Range (Description) | Adult |
| Material | Plastic |
| Specific Uses For Product | Entertainment, Fitness, Gaming |
| Charging Time | 60 Minutes |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















