SUAKE 7in1 Professional Beauty Blender Set for Face Makeup | Makeup Sponges Set is suitable with Liquid & Creams | Sponge makeup is for all Skin Types & it is Soft Latex-Free Reusable & washable (Multicolor 4 Big + 3 Mini=7 Pcs)[AA1098/42]
| Brand | SUAKE |
| Colour | Multicolor |
| Item dimensions L x W x H | 30 x 30 x 90 Millimeters |
| Recommended Uses For Product | Indoor Use Only |
| Specific Uses For Product | Application Flawless Foundation Blending, Setting Powder,Seamless Blush and Bronzer Blending, Precise Concealer Application, Beauty Blender Sponge for face Makeup See more |
| Shape | Teardrop, Oblique Olive |
| Number of Items | 7 |
| Manufacturer | SUAKE, Vagh Trader Pvt Ltd Suake, A609, Siddhi Vinayak Tower, Makarba, Ahmedabad, Info@acutas.in, |
| Net Quantity | 7.00 Count |
| Item Weight | 130 Grams |
IFB Neptune SX 16 Place Settings Free Standing Dishwasher with Germfree Hygienic Wash (No Pre-rinse Required, Pearl Grey)
SleepyCat Original Ortho Mattress with AirGen™ Memory Foam | Medium Firm Feel for Balanced Comfort | 8 Inch Bed Mattress | Anti-Bacterial Fabric Cover |10 Years Warranty|(Queen Size,78x60x8 inches)
HP (64GB &128GB) MicroSD Memory Card SDXC mx310 Class 10, UHS-I, U1 Card, Upto 100MB/s R, 10 Y Warranty (AA1102/1)
| Brand | HP |
| Model Name | HP Micro SD Card 64GB |
| Flash Memory Type | Micro SD |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Compatible Devices | Personal Computer, Smartphone, Tablet |
| Colour | Blue |
| Special Feature | Ultra High Speed |
| Read Speed | 10 Megabytes Per Second |
| Item Weight | 0.5 Grams |
| Warranty Type | 10 Year Warranty |
| Brand | HP |
| Model Name | HP Micro SD Card 128GB |
| Flash Memory Type | Micro SD |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Compatible Devices | Personal Computer, Smartphone, Tablet |
| Colour | Blue |
| Special Feature | Magnetic Proof |
| Read Speed | 10 Megabytes Per Second |
| Item Weight | 0.5 Grams |
| Warranty Type | 10 Year Warranty |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















