StarAndDaisy Pregnancy Pillow for Women – Pregnant Pillow & Maternity Pillow for Pregnancy Sleeping with Belly Support, Adjustable Butterfly Design, Organic Cotton Cover
| Brand | StarAndDaisy |
| Special Feature | Adjustable Width for a Customized Fit, Breathable and Washable Cover, More Supportive More Comfortable, Portable and Easy to Carry, Versatile for Every Situation |
| Colour | Light blue |
| Size | Momcare |
| Fill Material | Cotton |
| Shape | Semicircular |
| Recommended Uses For Product | Maternity, Resting, Sitting, Sleeping |
| Product Dimensions | 65L x 65W x 42H Centimeters |
| Number of Pieces | 1 |
| Item Weight | 400 Grams |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Xiaomi 4i 10000 mAh 22.5W Fast Charging Power Bank (2 Type A & 1 Type C Ports, QC 3.0 Support, Classic Black)
- Battery: 10000 mAH, Lithium-ion
- Fast Charging: Yes, 22.5 W
- Power Input Port: Type C
- ower Output Port: 1 Type C & 2 Type A
- Cable Included: Yes
- Power Delivery 3.0, Smart Power Management, Triple Port Charging
- 12 Months Warranty
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
GOBOULT K60 TWS Earbuds with Environmental Noise Cancellation (IPX5 Water Resistant, Fast Charging, Black)
Bella Vita Luxury White Oud Unisex | Long Lasting Perfume for Man and Woman | EDP Pack of 2 x 100ml | Orange, Patchouli, Musk | Oud, Citrus, Spicy Premium Fragrance Perfume for Men & Women | Great for Everyday Use
HP v150w (32 GB & 64 GB & 128 GB)USB 2.0 Flash Drive (Blue) (AA1102)
| Brand | HP |
| Memory Storage Capacity | 32 GB |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Special Feature | Lightweight |
| Write Speed | 4 |
| Brand | HP |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Special Feature | Dust Proof, Lightweight |
| Write Speed | 4 Megabits Per Second |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oakter Oakter Mini UPS Basic Power Backup for Router[AA1098]
In the Box
Sales Package
1N Mini UPS
1N Mini UPS
General
Brand
Oakter
Oakter
Model Number
Mini UPS Basic
Mini UPS Basic
Battery Capacity
2000 mAh
2000 mAh
Output Power
24 VA
24 VA
Power Requirement
12V DC
12V DC
Battery Type
Lithium-ion
Lithium-ion
Runtime
Upto 3 Hours
Upto 3 Hours
Recharge Time
6 Hours
6 Hours
Dimensions
Width
7.5 cm
7.5 cm
Height
9 cm
9 cm
Depth
2 cm
2 cm
Weight
250 g
250 g
CELLO H2O Glass Fridge Water Bottle with Plastic Cap Set of 6, 920ml, Clear | Leakproof & Durable | Wide Mouth, Easy To Clean | Multi Set Glass Water Bottle for Kitchen, Home, Office, Gym, Travel[AA1100/148]
CELLO H2O Glass Fridge Water Bottle with Plastic Cap | Leak proof & break-proof | Wide mouth & Easy to Clean | Best Usage for Office/School/College | Set of 6, 920ml | Blue[AA1100/146]
Highlander Mens Jacket
- Material composition : 100% Cotton
- Style : HLJK001115
- Length : Long Length
- Care instructions : Machine Wash
- Country of Origin : India
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















