3M Foaming Car Interior Cleaner (580 g) | Upholstery and Leather Cleaner | Removes Tough Stains and Dirt Inside Your Car (AA1102/32)
| Brand | 3M |
| Item Form | Foam |
| Scent | Fresh |
| Specific Uses For Product | Car |
| Material Feature | Unscented |
| Item Volume | 580 Millilitres |
| Net Quantity | 580.0 Grams |
| Surface Recommendation | Fabric |
| Special Feature | Particularly designed for upholstery, carpets, roof-lining & Vinyl surfaces & seats. Simple to Practice - Aerosol |
M95 Car Dashboard Polish & Car Interior Cleaning Kit, with Pleasant Fragrance, Car Interior Cleaner for Leather Seats, Plastics, Rubber & Vinyl, Car Seat Cleaner & Car Dashboard Cleaner, with Polish. (AA1102/31)
| Manufacturer | M95 |
|---|---|
| Brand | M95 |
| Model | CAR DASHBOARD POLISH & INTERIOR CLEANING KIT |
| Product Dimensions | 4 x 4 x 15 cm; 400 g |
| Item model number | Dashboard polish & Interior CleanerID25C |
| Manufacturer Part Number | ID25C008K |
| Position | Inside |
| Assembly Required | No |
| Manufacturer | M95 |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 400 g |
Multani Mitti 300g– 100% Pure & Natural Fuller’s Earth Powder for Face Pack & Skin Care | Deep Cleansing Clay for Oily Skin Acne & Tan Removal | Herbal Face Mask for Glowing Skin
| Brand | AYUORGANIX |
| Item Form | Powder |
| Product Benefits | Anti Acne, Dark Circles, Oil Control, Tan Removal |
| Scent | Unscented |
| Material Type Free | Artificial Colour Free, Chemical Free |
| Skin Type | All |
| Special Feature | Natural Ingredients, Not Tested On Animals, Organic, Travel Size |
| Net Quantity | 300.0 Grams |
| Number of Items | 1 |
| Material Feature | Natural, Organic, Vegetarian |
Swasth Millet Chapati Atta (flour) Made With 55% Millets Rich In Dietary Fiber,Low Carbohydrates,Atta Contains Low Glycemic Index|High Protein,Helps To Control Sugar Levels. (AA1104/23)
| Brand | Swasth |
| Item Weight | 1 Kilograms |
| Speciality | Cholesterol Free, Low Carb, Low Fat, No Artificial Flavours, Stone ground atta |
| Diet Type | Vegetarian |
| Package Weight | 1.8 Kilograms |
| Item Form | flour |
| Cultivation Method Claim | Non-GMO |
| Number of Items | 2 |
| Net Quantity | 2000 Grams |
| Manufacturer | SWASTH FOOD PRODUCTS ,PANCHAXARI NAGAR,6TH CROSS,GADAG-582101 CONTACT -9538570321, SWASTH FOOD PRODUCTS ,PANCHAXARI NAGAR,6TH CROSS,GADAG-582101 CONTACT -9538570321 See more |
Multani Rovaan Face Wash |For All Skin Type with Neem & Aloe Vera |Get Tan Free Skin Care |100 Ml(AA1103/12)
Azriel® 7 PCS Car Cleaning Kit with 3-in-1 Mini Vacuum Cleaner, Microfiber Cloth, Duster, Wheel Brush, Anti-Fog Spray & Glass Cleaning Tools (7 in 1 Car Combo) (AA1102/30)
Two Brothers Organic Farms – Khapli Wheat Flour (5kg) | Low-Gluten Wheat Flour | High Dietary Fiber for Easy Digestion | Stoneground Emmer | Khapli Atta | India’s Only Certified Glyphosate Free Atta (AA1104/22)
| Brand | TWO BROTHERS ORGANIC FARMS |
| Item Weight | 5000 Grams |
| Allergen Information | Gluten |
| Speciality | no preservatives |
| Diet Type | Vegan |
| Package Weight | 5.04 Kilograms |
| Item Form | Raw |
| Region of Origin | India |
| Number of Items | 1 |
| Net Quantity | 5000.0 Grams |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Aashirvaad Select Premium Sharbati Atta, 5kg (AA1104/21)
Fortune Premium Sharbati Atta 5Kg | 100% MP Sharbati Whole Wheat Flour | Soft & Fluffy Rotis | High Fiber & Protein Rich Flour (AA1104/20)
| Brand | FORTUNE |
| Item Weight | 5000 Grams |
| Allergen Information | Wheat |
| Speciality | Vegan |
| Diet Type | Vegan |
| Package Weight | 5.04 Kilograms |
| Item Form | Atta |
| Number of Items | 1 |
| Net Quantity | 5000.0 Grams |
| Manufacturer | (AB) - Adani Wilmar Ltd. Silor Road, Kota - Jaipur Highway, District - Bundi, Rajasthan - 323001 (KL) - M/S Krishai Grains LLP, C/O Shri Hari Roller Flour Mills Pvt. Ltd, S.No.2, HISSA No. 3 & 5, Village Nanose, District - Raigad, Maharashtra - 410205, Adani Wilmar Limited See more |
Fortune Chakki Fresh Atta, 10 kg, 100% Atta 0% Maida (AA1104/19)
Amazon Basics Travel Organiser for Electronic Accessories, Flexible Padded Dividers, Waterproof, Foam Padding, for Cables, Chargers, Hard Disk, Power Bank (Grey) (AA1102/28)
| Brand | amazon basics |
|---|---|
| Manufacturer | IRIS TECH, IRIS TECH,G-1/G-2, Dharam complex, Phase-1, Opp.Sapna Bar, Anjur Mankoli Road, Bhiwandi-421302 |
| Series | Travel Organizer |
| Colour | Grey |
| Item Height | 18.5 Centimeters |
| Item Width | 11 Centimeters |
| Product Dimensions | 24.5 x 11 x 18.5 cm; 192 g |
| Item model number | AB-GDO |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | IRIS TECH |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 192 g |

















