iQOO Z10R 5G (Aquamarine, 8GB RAM, 128GB Storage) | 32MP 4K Selfie Camera | Quad-Curved AMOLED Display | Dimensity 7400 Processor with 750K+ AnTuTu [AA1096/42]
| Brand | iQOO |
| Operating System | Funtouch OS 15 Based On Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Others |
| CPU Speed | 2.6 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LG 343 Litres 3 Star Frost Free Double Door Convertible Refrigerator with Stabilizer Free Operation (GL-T382TPZX, Shiny Steel)
LG 90 Litres 1 Star Direct Cool Single Door Refrigerator with Antibacterial Gasket (GL-M131RDSB, Dazzle Steel)
A-Line Dress [AA1097 / 27]
Style: Elegant
Dress/Skirt Length: Maxi
Occasion: Date
Main Fabric: Textured
Stretchability: Not Stretchable
Fit Type: Regular Fit
Chest Pad: Without Chest Pad
Belt: Does not come with Belt
Sleeve Length: Short Sleeve
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iQOO Z10x 5G (Titanium, 6GB RAM, 128GB Storage) | 6500 mAh Large Capacity Battery | Dimensity 7300 Processor | Military-Grade Durability [AA1096/41]
| Brand | iQOO |
| Operating System | Funtouch OS 15 based on Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 6 GB |
| CPU Model | Others |
| CPU Speed | 2.5 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
EverYuth Golden Glow Peel-off Mask 100gm * 2[AA1098/48]
25W Charger for Samsung with Type-C to C Cable | Super Fast Charging PD Adapter for Galaxy S26/S25 Ultra, S24 FE, A56/A36/A16, M15/M17/M55 5G, F15/F55/Z Fold & S/A/M/F/Z Series Phones – BIS Certified (AA1102/23)
L Oréal Paris Moisture Filling Shampoo, With Hyaluronic Acid, For Dry & Dehydrated Hair, Adds Shine & Bounce, Hyaluron Moisture 72H, 340Ml.
Pears Original Glycerin Soap Bar – Pure & Gentle Glow | With 98% Pure Glycerin | For Hydration & Glow | With Plant Based Cleanser for Skin & Body | Paraben-free | 125gms x 8(AA1103/7)
Spinz BB Brightening & Beauty Face Talc for Instant Brightness | Lasts 2X Longer, Covers Dark Spots and Blemishes, Gives Soft And Smooth Skin (Natural Beige) – 70 gm (AA1104/10)
Poco M8 5G (Carbon Black & Frost Silver & Glacial Blue) (6GB & 8GB RAM) (128GB & 256GB ROM) (AA1102/22)
| OS | Android 15, Xiaomi HyperOS |
|---|---|
| Product Dimensions | 16.4 x 7.5 x 0.7 cm; 178 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | M8 |
| Connectivity technologies | Bluetooth, NFC, USB, Wi-Fi |
| GPS | True |
| Special features | Always On Display, Built-In GPS, Dual SIM, Fast Charging Support, Mobile Hotspot Capability |
| Other display features | Wireless |
| Device interface - primary | Touchscreen |
| Resolution | 2340 x 1080 |
| Other camera features | Front, Rear |
| Form factor | Bar |
| Colour | Carbon Black & Frost Silver & Glacial Blue |
| Battery Power Rating | 5520 |
| Phone Talk Time | 9 Hours |
| Whats in the box | Charger, cable, SIM eject tool, Warranty card, User guide, Protective case |
| Manufacturer | POCO |
| Country of Origin | Vatican City State (Holy See) |
| Item Weight | 178 g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















