Xiaomi 138 cm (55 inch) FX Pro QLED Ultra HD 4K Smart Fire TV L55MB-FPIN(AA1103/14)
| Screen Size | 55 Inches |
| Brand | XIAOMI |
| Display Technology | QLED |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | Bezel-Less Design, Built-In Speaker, Chromecast, Eye Comfort Mode, Wide Viewing Angle |
| Included Components | Power Cable |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 7.6D x 122.6W x 71.7H Centimeters |
Noise Pulse 2 Max 1.85″ Display, Bluetooth Calling Smart Watch, 10 Days Battery, 550 NITS Brightness, Smart DND, 100 Sports Modes, Smartwatch for Men and Women (Jet Black)
| Operating System | android, ios |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Special Feature | Heart Rate, Blood Oxygen, Sleep Tracking, Activity Tracking, Breathing |
| Battery Capacity | 300 |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Portronics 80W Dual Output Fast Car Charger with Type-C PD & USB, LED Indicator, Charging Adapter Compatible with Cars for iPhone & Android Smartphone, Smartwatch, Earbud, Power Bank (Black) (AA1102/39)
| Brand | Portronics |
| Connector Type | Mini USB |
| Compatible Devices | Smartphones |
| Compatible Phone Models | Portronics 80W Dual Output Fast Car Charger with Type-C PD & USB, LED Indicator, Charging Adapter Compatible with Cars for iPhone & Android Smartphone, Smartwatch, Earbud, Power Bank (Black) |
| Included Components | 1N Car Charger |
| Special Feature | Blue-Green LED Indicator Light, Fast Charging USB Output, Power Delivery Type-C Output |
| Colour | Black |
| Input Voltage | 12 Volts (DC) |
| Total USB Ports | 2 |
| Wattage | 80 Watts |
Samsung 236 L, 3 Star, Convertible, Digital Inverter with Display Frost Free Double Door Refrigerator (RT28C3733S8/HL, Silver, Elegant Inox) (AA1102/37)
THEMISTO – built with passion 27 in 1 Precision Screwdriver Set Multi Pocket Repair Tool Kit for Mobiles, Laptops, Electronics (AA1102/36)
Customized 3D Lamp for Couples – Personalized LED Night Light with Names, Unique Gift for Husband Wife, Custom Romantic Decor for Birthday, Wedding, or Valentine (AA1102/35)
| Finish Type | Lacquered |
|---|---|
| Base Material | Wood |
| Bulb Base | B21-4 |
| Product Dimensions | 0.2D x 8.9W x 17.8H Centimeters |
| Item Weight | 484 Grams |
| Lamp Type | Table Lamp |
| Shade Colour | Clear |
| Shade Material | Acrylic |
| Switch Type | Touch |
| Style | Modern |
| Brand | Generic |
| Colour | Multicolor |
| Special Feature | 3D LED Table Lamp |
Lifelong Walking Pad Treadmill | 3 HP Brushless Motor | 2-Level Manual Incline | LED Display | Foldable Design | Remote Control | 110 Kg Capacity | 8 Km/h Speed | Home Fitness Walking Machine LLTM183Lifelong Walking Pad Treadmill | 3 HP Brushless Motor | 2-Level Manual Incline | LED Display | Foldable Design | Remote Control | 110 Kg Capacity | 8 Km/h Speed | Home Fitness Walking Machine LLTM183[AA1098/63]
One94Store 3D Engraved Deer Crystal Globe Lamp | USB LED Night Light with Wooden Base | Creative 6 cm Crystal Ball Table Lamp for Bedroom, Home, Office Décor & Gifting (Warm White) (AA1102/34)
| Finish Type | Lacquered |
|---|---|
| Base Material | Wood |
| Bulb Base | E5 |
| Product Dimensions | 6D x 6W x 8H Centimeters |
| Item Weight | 200 Grams |
| Lamp Type | Desk Lamp |
| Shade Colour | warm white |
| Shade Material | Glass |
| Switch Type | Touch |
| Style | Art Deco |
| Brand | One94Store |
| Colour | Pack of 1 3D Deer Lamp |
| Special Feature | 3-Way, Energy Efficient, Rechargeable |
| Light Source Type | LED |
| Material | Glass |
| Room Type | Bedroom, Guestroom, Kids Room, Study Room |

















