Dr. Morepen Blood glucose test strips 100 pack of 100 strips100 Glucometer Strips(AA1103/102)
Borosil Nostalgia Ayra Borosilicate Glass Lunchbox | 4 pc Container Set (320ml x 2 Round + 400ml x 2 Square) | Microwave & Dishwasher Safe, Leakproof | Tiffin for Office, School, College | Transparent(AA1103/191)
| Colour | Nostalgia |
| Material | Borosilicate Glass |
| Brand | Borosil |
| Recommended Uses For Product | transporting packed lunches for school or work, carrying meals for daily commute |
| Capacity | 320 Milliliters |
| Item Weight | 1500 Grams |
| Product Care Instructions | Wash containers with soap and a soft sponge, or in the dishwasher. Do not allow the food to dry completely in the oven. Do not put bag directly into the washing machine without a laundry bag. See more |
| Included Components | Container with Lunch Bag |
| Number of Compartments | 4 |
| Product Dimensions | 27.4L x 13W x 16.6H Centimeters |
Daedal crafters Rose Door Set Toran for Main Door Entrance, Reusable Thoran for Pooja Mandir & Living Room Décor, Bandarwal for Festival Decoration, Flower Hanging for Home & Office Décor (42×22 inch)[AA1100/124]
HP 712w (64GB & 128GB) USB 3.2 Flash Drive- Blue (AA1102)
| Brand | HP |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Hardware Interface | USB |
| Special Feature | Lightweight |
| Read Speed | 50 Gigabytes Per Second |
| Brand | HP |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Hardware Interface | USB |
| Special Feature | Lightweight |
| Write Speed | 100 Megabytes Per Second |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Walking Shoes For Men (Blue, White) [AA1102/325]
| Feature | Details |
|---|---|
| Brand | HRX by Hrithik Roshan |
| Brand Color | COMENT PHYLON T BLUE WHITE |
| Color | Blue, White |
| Outer Material | Mesh |
| Ideal For | Men |
| Occasion | Sports |
| Type For Sports | Walking Shoes |
| Net Quantity | 1 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
GeoOptics Amalia Daypack
- Fabric Name - GeoOptics
- Color - Multicolor
- Pattern - Geometric
- External Material - Vegan Leather and Handicraft Fabric
- Internal Fabric - Water-resistant lining
- Country of Origin - India
- Weight - 465 grams
- Straps - 1 (Detachable and non-adjustable)
- Handles – Double shoulder strap handle
- No. of zippers - 3 zippers
- No. of pockets - 1 zipper pocket and 2 slip pockets inside, 1 external zipper pocket
- No. of compartments - 1 main compartment
Happilo Premium Natural Whole Cashews 200g Value Pack | Dry Fruits, Kaju, Healthy Snacks | Unsalted Cashew Nuts | Crunchy, Nutritious & Delicious Nuts | Rich in Protein, Magnesium & Phosphorus (AA1104/24)
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Boldfit Running Shoes for Woman Anti Slip Sports Soft Sole Walking Shoe for Ladies Comfort Footwear for Girls (AA1104/274)
- BREATHABLE AIR MESH & SOFT PU UPPER FOR ENHANCED COMFORT: The Boldfit Pulse Running & Training Shoes feature a breathable air mesh combined with a soft PU upper, ensuring maximum airflow to keep your feet cool during intense workouts. Whether youâ€re running or training, the lightweight construction offers the perfect balance of flexibility and durability, making these womens footwear shoes ideal for all-day wear.
- LYCRA LINING FOR SUPERIOR COMFORT & FIT: Designed with Lycra lining, these womenâ€s running shoes provide a soft, cushioned feel that prevents blisters and irritation. The Lycra lining hugs your feet for a snug fit, ensuring that your ladies shoes for women stay comfortably in place throughout your run or training session, allowing you to push your limits with confidence.
Boldfit Running Shoes for Woman Anti Slip Sports Soft Sole Walking Shoe for Ladies Comfort Footwear for Girls (AA1104/272)
- BREATHABLE AIR MESH & SOFT PU UPPER FOR ENHANCED COMFORT: The Boldfit Pulse Running & Training Shoes feature a breathable air mesh combined with a soft PU upper, ensuring maximum airflow to keep your feet cool during intense workouts. Whether youâ€re running or training, the lightweight construction offers the perfect balance of flexibility and durability, making these womens footwear shoes ideal for all-day wear.
- LYCRA LINING FOR SUPERIOR COMFORT & FIT: Designed with Lycra lining, these womenâ€s running shoes provide a soft, cushioned feel that prevents blisters and irritation. The Lycra lining hugs your feet for a snug fit, ensuring that your ladies shoes for women stay comfortably in place throughout your run or training session, allowing you to push your limits with confidence.

















