VOLTAS Frost Air 45 Litres Personal Air Cooler with Thermal Overload Protection (3 Speed Control, Oxford Blue)
VOLTAS Thunder 85 Litres Desert Air Cooler with Thermal Overload Protection (3 Speed Control, Dark Grey)
VW 80 cm (32 inches) Frameless Series HD Ready LED TV VW32A (Black) [AA1096/115]
| Screen Size | 32 Inches |
| Brand | VW |
| Display Technology | LED |
| Resolution | 720p |
| Refresh Rate | 60 |
| Special Feature | Browser |
| Included Components | 1 LED TV, 1 Table Top Stand, 1 Wall Mount Bracket, 1 Remote Control |
| Connectivity Technology | Audio Jack, HDMI, USB |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 19D x 73W x 43H Centimeters |
VW 80 cm (32 inches) Linux Frameless Series HD Ready Smart LED TV VW32C3
| Screen Size | 32 Inches |
| Brand | VW |
| Display Technology | HD Ready |
| Resolution | 720p |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | Supported Applications : Prime Video, Hotstar, Jio Cinema,Youtube, Zee5, plex, YUPPTV, Eros now, ALJAZEERA, Live News |
| Included Components | 1 LED TV, 1 Table Top Stand, 1 Wall Mount Bracket, 1 Remote Control |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 22D x 71.9W x 46H Centimeters |
WARMEX 2200 Watts Standing Garment Steamer (2200ml Water Tank, 4 Modes, Indicator Light, Orange)
Water Heater Rod Heater for Bathroom Immersion Rod Water Heater, Copper and Nickel Rust-Free Coating, Shock Proof Design for Durable Life with Rapid Coil Heating Technology 1 Year Warranty (COPPER)
WD Elements 2 TB External Hard Disk Drive (HDD) 5 GB/s, USB 2.0, USB 3.0, Compatible with Windows 10 (Wired) (Black) [AA1102/262]
WERACO Cosmetic Pouch[AA1097/95]
📦 In the Box
-
3 Wash Bags (Large, Medium, Small)
Net Quantity: 3
General Information
-
Brand: WERACO
-
Model Name: Cosmetic Bag Pouch Transparent PVC Wash Bag
-
Style Code: washbeg_black
-
Type: Cosmetic Pouch
-
Ideal For: Women
-
Material: PVC
-
Color: Black
-
Brand Color: Blue
Size Details
-
Sizes Included:
-
Large
-
Medium
-
Small
-
Product Features
-
Waterproof PVC Material
-
Transparent Design for Easy Visibility
-
Smooth Metal Zipper
-
Easy to Clean Surface
-
Securely Stitched Handle
-
Spacious Single Compartment Design
Compartments
-
Number of Compartments: 1 (Each Bag)
Key Highlights
-
Set of 3 Different Sizes
-
Durable & Waterproof
-
Travel-Friendly Design
-
Ideal for Cosmetics, Toiletries & Daily Essentials
Whirlpool Icemagic Powercool 184 Litres 3 Star Direct Cool Single Door Refrigerator with Stabilizer Free Operation (72511, Steel)
Whirlpool Intellifresh Platina 515 467 Litres 2 Star Frost Free Double Door Convertible Refrigerator with 6th Sense Technology (Grey)
Whirlpool Intellifresh Pro 370 312 Litres 3 Star Frost Free Double Door Bottom Mount Convertible Refrigerator with 6th Sense Technology (Steel Onyx)
Whirlpool Intellifresh Pro Frost Free Double Door Convertible Refrigerator with 6th Sense Technology
Key Features
- Smart Inverter Compressor
- Ideal for 3 Family Size
- 10-in-1 Convertible Modes, Built-in Stabilizer
- 1 Year Warranty on Product, 10 Years Compressor Warranty
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















