Nima Double Electric Grinder Best Wet& Dry Masala Multifunctional Portable Home use High-Speed Motor Stainless Steel Bowl Fast Blending Portable Blender[aa1098]
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹849.00Current price is: ₹849.00.
Motorola Pad 60 Pro (Bronze Green, 12GB RAM, 256GB Storage)[AA1098]
₹31,999.00 Original price was: ₹31,999.00.₹26,999.00Current price is: ₹26,999.00.
FYPCON TG-113 10 Watt Wireless Bluetooth Portable Speaker(RED)[AA1102/327]
₹369.00 Original price was: ₹369.00.₹226.00Current price is: ₹226.00.
| Mic | Yes |
| Water Resistant | No |
| Compatibility | All Mobile Devices |
| Bluetooth Version | 4.1 |
Category: Electronics
Reviews (0)
Be the first to review “FYPCON TG-113 10 Watt Wireless Bluetooth Portable Speaker(RED)[AA1102/327]” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Amkette New and Improved Optimus BT 4 in 1 Multi Device Wireless Keyboard/Bluetooth Keyboard | One Click Device Switching and AI Access for Windows, MacOs, Android and iOS, Dual OS Layout (Black)
Blue Star M Series 5 in 1 Convertible 1 Ton 3 Star Inverter Split AC with DigiQ Penta Sensor (Copper Condenser, IE312MNU)
Blue Star Y Series 5 in 1 Convertible 1.5 Ton 3 Star Inverter Split AC with Self Diagnosis (Copper Condenser, ID318YKU)
Croma 127 cm (50 inch) 4K Ultra HD LED Google TV with Bezel Less Display
iPhone Air 256 GB: Thinnest iPhone Ever, 16.63 cm (6.5″) Display with Promotion up to 120Hz, Powerful A19 Pro Chip, Center Stage Front Camera, All-Day Battery Life
₹110,990.00 – ₹154,900.00Price range: ₹110,990.00 through ₹154,900.00
| OS | iOS |
|---|---|
| Product Dimensions | 0.56 x 7.47 x 15.62 cm; 165 g |
| Item model number | MG2X4HN/A |
| Connectivity technologies | Bluetooth 6, Wi-Fi 7 |
| GPS | True |
| Other display features | Premium Consumer Electronics Brands |
| Resolution | 2736 x 1260 |
| Form factor | Bar |
| Colour | Cloud White |
| Battery Power Rating | 12.26 Watt Hours |
| Whats in the box | USB-C Charge Cable, iPhone Air |
| Manufacturer | Apple |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 165 g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
VIVO T4 Pro 5G,(8GB, 128GB)
₹21,369.00 – ₹22,119.00Price range: ₹21,369.00 through ₹22,119.00
| Brand | vivo |
| Operating System | Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | G4 |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
vivo T4x 5G (Glacial Teal, 256 GB) (8 GB RAM)
Xiaomi Pro 8-in-1 Rechargeable Corded & Cordless Grooming Kit for Body, Nose, Beard & Moustache for Men (90min Runtime, IPX7 Waterproof, Black)
- Type: Corded & Rechargeable Cordless
- Blade Material: Stainless Steel
- Attachments: 1 x Nose & Ear Hair Trimmer, 2 x Beard Comb, 2 x Clipper Comb, 2 x Body Grooming Blade, 1 x Precision Blade
- Runtime: 90 minutes
- Usage Type: Dry
- Quick Charge, LED Battery Screen Display, Travel Lock Function
- 1 Year Warranty






![WhatsApp Image 2026-03-13 at 5.56.27 PM FYPCON TG-113 10 Watt Wireless Bluetooth Portable Speaker(RED)[AA1102/327] - Image 1](https://edisonkart.in/wp-content/uploads/2026/03/WhatsApp-Image-2026-03-13-at-5.56.27-PM.jpeg)
Reviews
There are no reviews yet.