Men Sandals Men Flip Flops (Blue , 9)[AA1097/119]
₹1,999.00 Original price was: ₹1,999.00.₹204.00Current price is: ₹204.00.
RONXS Mini Mixer Grinder Small Size - Grinder Machine for Home, Mini Grinder for Spices, Masala, Chutney - Electric Portable Nima Mixer with Stainless Steel Blades (Nima Grinder, Medium)[AA1098]
₹689.00 Original price was: ₹689.00.₹585.00Current price is: ₹585.00.
VW 109 cm (43 inches) OptimaX Series Full HD Smart QLED Android TV VW43AQ1
₹14,445.00 Original price was: ₹14,445.00.₹12,278.00Current price is: ₹12,278.00.
| Screen Size | 43 Inches |
| Brand | Visio World |
| Display Technology | QLED |
| Resolution | 1080p |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | IPE Technology | One Click Amazon Prime Video, Netflix, Remote | True Display | Android TV | HDR-10 | Wide Color Gamut | Supported Applications : Sony Liv, Jio Hotstar, Zee5, YoutubeIPE Technology | One Click Amazon Prime Video, Netflix, Remote | True Display | Android TV | HDR-10 | Wide Color Gamut | Supported Applications : Sony Liv, Jio Hotstar,… See more |
| Included Components | 1 LED TV, 1 Table Top Stand, 1 Wall Mount Bracket, 1 Remote Control |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 20D x 97W x 101H Centimete |
Category: tv
Reviews (0)
Be the first to review “VW 109 cm (43 inches) OptimaX Series Full HD Smart QLED Android TV VW43AQ1” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
109 cm (43 inch) QLED Ultra HD (4K) Smart Google TV 2025 Edition with Dolby Atmos , and 40 w downfiring speaker (43UHDQRVSAQ) [AA1102/114]
138 cm (55 inch) Ultra HD (4K) LED Smart Tizen TV 2025 Edition with 4K Upscaling | HDR 10+ | Voice Assistance Remote Control | PurColor | Slim Look | Samsung Knox Security | 100+ Free Channels | Universal Gestures (UA55UE84AFULXL) [AA1102/299]
AI TV QNED 8CA 164 cm (65 inch) Ultra HD (4K) QNED Smart WebOS TV 2025 Edition with Alpha7 AI Processor 4K Gen8 | Dynamic QNED Color | AI Brightness Control | 4K Expression Enhancer | NEW AI Magic Remote | AI Search with MS Copilot | AI Sound Pro (9.1.2 ch) | Dolby Atmos | Ultra Slim Design | Chromecast Built-in (65QNED8CA6A) [AA1096/153]
AI TV UA8200 108 cm (43 inch) Ultra HD (4K) LED Smart WebOS TV 2025 Edition with Alpha7 AI Processor 4K Gen8 | 4K Super Upscaling | AI Picture Pro | 4K Expression Enhancer | NEW AI Magic Remote Compatible | AI Search with MS Copilot | AI Sound Pro (9.1.2 ch) | Dolby Atmos | Chromecast Built-in (43UA82006LA) [AA1096/152]
coocaa 164 cm (65 inch) 4K Ultra HD Smart Mini LED Google TV | QLED, HSR 120Hz, VRR, Dolby Vision – Atmos | 65MINI75Q(AA1103/17)
| Screen Size | 65 Inches |
| Brand | coocaa |
| Display Technology | UHD |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Special Feature | Supported Apps : Prime Video, Netflix, Zee5, and more | Cromecast, Google voice assistant & Dual band Wi-Fi | Display Mirroring for compatible devices.Supported Apps : Prime Video, Netflix, Zee5, and more | Cromecast, Google voice assistant & Dual band Wi-Fi | Display Mirroring for compatible devices. |
| Included Components | TV Unit-1N, Stand Bases-2N, Quick Start Guide-1N, Warranty Card 1N, Remote-1N, Batteries-2N, Power cord-1N,Screws-4N, AV Converting Cable-1NTV Unit-1N, Stand Bases-2N, Quick Start Guide-1N, Warranty Card 1N, Remote-1N, Batteries-2N, Power cord-1N,Screws-4N, AV Converting Cable-1N |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9, 4:3 |
| Product Dimensions | 8D x 144.5W x 83.9H Centimeters |
VW 109 cm (43 inches) Linux Frameless Series Full HD Smart LED TV VW43C3
| Screen Size | 43 Inches |
| Brand | VW |
| Display Technology | Full HD |
| Resolution | 1080p |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | Supported Applications : Prime Video, Hotstar, Jio Cinema,Youtube, Zee5, plex, YUPPTV, Eros now, ALJAZEERA, Live News | Linux OSSupported Applications : Prime Video, Hotstar, Jio Cinema,Youtube, Zee5, plex, YUPPTV, Eros now, ALJAZEERA, Live News | Linux OS |
| Included Components | 1 LED TV, 1 Table Top Stand, 1 Wall Mount Bracket, 1 Remote Control |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 10D x 60W x 97H Centimeters |
VW 80 cm (32 inches) Frameless Series HD Ready LED TV VW32A (Black) [AA1096/115]
| Screen Size | 32 Inches |
| Brand | VW |
| Display Technology | LED |
| Resolution | 720p |
| Refresh Rate | 60 |
| Special Feature | Browser |
| Included Components | 1 LED TV, 1 Table Top Stand, 1 Wall Mount Bracket, 1 Remote Control |
| Connectivity Technology | Audio Jack, HDMI, USB |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 19D x 73W x 43H Centimeters |
Xiaomi 80 cm (32 inches) G QLED Series Smart TV L32MB-APIN(AA1103/125)
| Screen Size | 32 Inches |
| Brand | XIAOMI |
| Display Technology | QLED |
| Resolution | 720p |
| Refresh Rate | 60 |
| Special Feature | Eye Comfort Mode |
| Included Components | 1 LED TV, 1 Remote Control, 1 Manual, 2 Stands Unit, 4 Screws, 2 x AAA batteries, 1 Power Cord |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 1.78:1 |
| Product Dimensions | 19.8D x 71.6W x 46.9H Centimeters |







Reviews
There are no reviews yet.