LG 242 Litres 2 Star Frost Free Double Door Refrigerator with Multi Air Flow (GL-N292DDSY, Dazzle Steel)
₹30,999.00 Original price was: ₹30,999.00.₹20,390.00Current price is: ₹20,390.00.
LG 650 Litres 3 Star Frost Free Side by Side Convertible Refrigerator with Smart Inverter Compressor (GLB257DLW3, Linen White)
₹147,199.00 Original price was: ₹147,199.00.₹109,990.00Current price is: ₹109,990.00.
iQOO Z10R 5G (Aquamarine, 8GB RAM, 128GB Storage) | 32MP 4K Selfie Camera | Quad-Curved AMOLED Display | Dimensity 7400 Processor with 750K+ AnTuTu [AA1096/42]
₹16,589.00 – ₹19,998.00Price range: ₹16,589.00 through ₹19,998.00
| Brand | iQOO |
| Operating System | Funtouch OS 15 Based On Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Others |
| CPU Speed | 2.6 GHz |
SKU:
N/A
Category: mobiles
Additional information
| Color | Aquamarine, Moonstone |
|---|---|
| features | 12GB RAM+256GB, 8GB RAM + 128GB Storage, 8GB RAM+256GB |
Reviews (0)
Be the first to review “iQOO Z10R 5G (Aquamarine, 8GB RAM, 128GB Storage) | 32MP 4K Selfie Camera | Quad-Curved AMOLED Display | Dimensity 7400 Processor with 750K+ AnTuTu [AA1096/42]” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
OnePlus 13R | Smarter with OnePlus AI (12GB RAM, 256GB Storage Astral Trail)
Samsung Galaxy A55 5G (Awesome Navy, 8GB RAM, 128GB Storage) | AI Mobile | 50MP Main Camera (OIS) | Super HDR Video| Nightography | IP67 | Gorilla Glass Victus+ | sAMOLED | Gaming Smartphone
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G Mobile with Galaxy AI (Titanium Whitesilver, 12GB RAM, 512GB Storage),Titanium Frame,Ultra Gaming with Snapdragon 8 Elite,200MP Camera with ProVisual Engine,5000mAh Battery
SAMSUNG S25 ULTRA (TITANIUM SILVER BLUE,256 GB)(12GB RAM)[AA1098/35]
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
VIVO T4 Pro 5G,(8GB, 128GB)
₹21,369.00 – ₹22,119.00Price range: ₹21,369.00 through ₹22,119.00
| Brand | vivo |
| Operating System | Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | G4 |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






![61WM6IDaBPL._SL1200_ iQOO Z10R 5G (Aquamarine, 8GB RAM, 128GB Storage) | 32MP 4K Selfie Camera | Quad-Curved AMOLED Display | Dimensity 7400 Processor with 750K+ AnTuTu [AA1096/42] - Image 1](https://edisonkart.in/wp-content/uploads/2026/02/61WM6IDaBPL._SL1200_.jpg)

Reviews
There are no reviews yet.