Tata Sampann Turmeric Powder With Natural Oils, 100g, Haldi Powder
₹48.00 Original price was: ₹48.00.₹25.00Current price is: ₹25.00.
HealthSense Chef-Mate KS 33 Digital Kitchen Weighing Scale & Food Weight Machine for Health, Fitness, Home Baking & Cooking with Free Bowl, 1 Year Warranty & Batteries Included
₹1,899.00 Original price was: ₹1,899.00.₹868.00Current price is: ₹868.00.
HealthSense Weight Machine for Kitchen, Kitchen Food Weighing Scale for Health, Fitness, Home Baking & Cooking with Bright LCD, Touch Button, Tare Function & 1 Year Warranty – Chef-Mate KS 63
₹1,700.00 Original price was: ₹1,700.00.₹551.00Current price is: ₹551.00.
| Brand | HealthSense |
|---|---|
| Colour | White & Black |
| Recommended Uses For Product | Food |
| Special Feature | Tare Function, Large Display, Error Indicator, Low Battery Indicator, Overload Indicator, Auto Shut Off, Multipurpose, Portable, Accurate, Lightweight, Compact |
| Display Type | LCD |
| Weight Limit | 5 Kilograms |
| Form Factor | Mini |
| Material | Plastic |
| Readout Accuracy | High |
| Item Weight | 200 Grams |
| Weigh Scale Type | Counter Scale |
Category: Electronics
Reviews (0)
Be the first to review “HealthSense Weight Machine for Kitchen, Kitchen Food Weighing Scale for Health, Fitness, Home Baking & Cooking with Bright LCD, Touch Button, Tare Function & 1 Year Warranty – Chef-Mate KS 63” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Amkette New and Improved Optimus BT 4 in 1 Multi Device Wireless Keyboard/Bluetooth Keyboard | One Click Device Switching and AI Access for Windows, MacOs, Android and iOS, Dual OS Layout (Black)
Croma 127 cm (50 inch) 4K Ultra HD LED Google TV with Bezel Less Display
Croma 33W Type A & Type C 2-Port Fast Charger (Type C Cable Included, Short Circuit Protection, White)
iPhone Air 256 GB: Thinnest iPhone Ever, 16.63 cm (6.5″) Display with Promotion up to 120Hz, Powerful A19 Pro Chip, Center Stage Front Camera, All-Day Battery Life
₹110,990.00 – ₹154,900.00Price range: ₹110,990.00 through ₹154,900.00
| OS | iOS |
|---|---|
| Product Dimensions | 0.56 x 7.47 x 15.62 cm; 165 g |
| Item model number | MG2X4HN/A |
| Connectivity technologies | Bluetooth 6, Wi-Fi 7 |
| GPS | True |
| Other display features | Premium Consumer Electronics Brands |
| Resolution | 2736 x 1260 |
| Form factor | Bar |
| Colour | Cloud White |
| Battery Power Rating | 12.26 Watt Hours |
| Whats in the box | USB-C Charge Cable, iPhone Air |
| Manufacturer | Apple |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 165 g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SAMSUNG QEF1 4K Ultra HD QLED Smart Tizen TV with Google Assistant (2025 model)
₹29,990.00 – ₹184,900.00Price range: ₹29,990.00 through ₹184,900.00
Key Features
- Display: QLED 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixels, 50 Hz Refresh Rate
- Connectivity: 3 HDMI | 1 USB | 1 Ethernet | 1 RF In | Wi-Fi | Bluetooth v5.3
- Operating System: Tizen TV
- Apps: Prime Video, Netflix, YouTube, SAMSUNG TV Plus
- Sound: 20 W Speaker, Q-Symphony
- USP: IoT-Sensor Functionality, Multi-View, Apple AirPlay
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SONY BRAVIA 2 4K Ultra HD LED Smart Google TV with Built- in Chromecast (2025 model)
₹33,490.00 – ₹116,599.00Price range: ₹33,490.00 through ₹116,599.00
Key Features
- Display: LCD 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixels, 50 Hz Refresh Rate
- Connectivity: WiFi | 4 HDMI | 2 USB | Bluetooth v5.3 | Digital Audio Output | RF Antenna Input
- Operating System: Android
- Apps: YouTube, Disney Hotstar Plus, Prime Video, Netflix, Apple TV, Crunchyroll
- Sound: 20 W Speaker, Dolby Atmos
- USP: Dynamic Backlight Control, Live Colour Technology, Built- in Chromecast
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
vivo T4 Pro 5G (Nitro Blue, 256 GB) (8 GB RAM)
VIVO T4 Pro 5G,(8GB, 128GB)
₹21,369.00 – ₹22,119.00Price range: ₹21,369.00 through ₹22,119.00
| Brand | vivo |
| Operating System | Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | G4 |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







Reviews
There are no reviews yet.