| OS | iOS |
|---|---|
| RAM | 6 GB |
| Product Dimensions | 0.78 x 7.16 x 14.76 cm; 171 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | MTP93HN/A |
| Wireless communication technologies | Bluetooth, Wi-Fi |
| Connectivity technologies | Wi‑Fi 6 (802.11ax) with 2x2 MIMO;Bluetooth 5.3 |
| GPS | True |
| Special features | Camera, USB |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 2556x1179 |
| Other camera features | Front |
| Audio Jack | USB-C |
| Form factor | Bar |
| Colour | Blue |
| Battery Power Rating | 0.02 Kilovolts |
| Whats in the box | iPhone 15 1N, USB-C Charge Cable |
| Manufacturer | Apple |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 171 g |
Parachute 100% Pure Coconut Oil 1.2L
₹750.00 Original price was: ₹750.00.₹419.00Current price is: ₹419.00.
VIM Lemon Dishwash Bar multipack 200g x 4 units
₹86.00 Original price was: ₹86.00.₹59.00Current price is: ₹59.00.
GoPro Hero 12 Mobility Bundle sports and action camera (Black 27MP)
₹49,990.00 Original price was: ₹49,990.00.₹23,692.00Current price is: ₹23,692.00.
Sensor Features
- Image Sensor Type: CMOS
Warranty
- Warranty Summary : 2 Year Warranty on product
Category: Electronics
Reviews (0)
Be the first to review “GoPro Hero 12 Mobility Bundle sports and action camera (Black 27MP)” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Apple iPhone 15 (256 GB) – Blue
Technical Details
Blue Star M Series 5 in 1 Convertible 1 Ton 3 Star Inverter Split AC with DigiQ Penta Sensor (Copper Condenser, IE312MNU)
Blue Star M Series 5 in 1 Convertible 1.5 Ton 3 Star Inverter Split AC with 4-Way Swing (Copper Condenser, IC318MNU)
Blue Star Y Series 5 in 1 Convertible 1.5 Ton 3 Star Inverter Split AC with Self Diagnosis (Copper Condenser, ID318YKU)
Canon Pixma G2770 All in One Ink Tank Printer with LCD Display (Dot Count Ink End Sensor, Black)
- Type: Color Ink Tank Printer
- Functions: Print, Scan, Copy
- Supporting OS: Windows, MacOS, Chrome OS
- Connectivity: USB
- Monthly Duty Cycle: 3000 pages
- Cost Per Page: Rs.0.13 (Black) | Rs.0.25 (Color)
- Print Speed: 11 IPM (Mono A4) | 6 IPM (Color A4)
- Quiet Mode Available, Hassle-free Ink Refilling, Ultra High Page Yield Ink Bottles
- 1 Year Product Warranty
Croma 127 cm (50 inch) 4K Ultra HD LED Google TV with Bezel Less Display
iPhone Air 256 GB: Thinnest iPhone Ever, 16.63 cm (6.5″) Display with Promotion up to 120Hz, Powerful A19 Pro Chip, Center Stage Front Camera, All-Day Battery Life
₹110,990.00 – ₹154,900.00Price range: ₹110,990.00 through ₹154,900.00
| OS | iOS |
|---|---|
| Product Dimensions | 0.56 x 7.47 x 15.62 cm; 165 g |
| Item model number | MG2X4HN/A |
| Connectivity technologies | Bluetooth 6, Wi-Fi 7 |
| GPS | True |
| Other display features | Premium Consumer Electronics Brands |
| Resolution | 2736 x 1260 |
| Form factor | Bar |
| Colour | Cloud White |
| Battery Power Rating | 12.26 Watt Hours |
| Whats in the box | USB-C Charge Cable, iPhone Air |
| Manufacturer | Apple |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 165 g |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
MOTOROLA g57 power 5G (Pantone Corsair, 128 GB) (8 GB RAM) [AA1096/38]
₹11,850.00
| Brand |
|
| In The Box |
|
| Model Number |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
| Browse Type |
|
| SIM Type |
|
| Hybrid Sim Slot |
|
| Touchscreen |
|
| OTG Compatible |
|
| Headset Present |
|
| Phablet |
|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







Reviews
There are no reviews yet.