| OS | iOS |
|---|---|
| RAM | 6 GB |
| Product Dimensions | 0.78 x 7.16 x 14.76 cm; 171 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | MTP93HN/A |
| Wireless communication technologies | Bluetooth, Wi-Fi |
| Connectivity technologies | Wi‑Fi 6 (802.11ax) with 2x2 MIMO;Bluetooth 5.3 |
| GPS | True |
| Special features | Camera, USB |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 2556x1179 |
| Other camera features | Front |
| Audio Jack | USB-C |
| Form factor | Bar |
| Colour | Blue |
| Battery Power Rating | 0.02 Kilovolts |
| Whats in the box | iPhone 15 1N, USB-C Charge Cable |
| Manufacturer | Apple |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 171 g |
WARMEX 2200 Watts Standing Garment Steamer (2200ml Water Tank, 4 Modes, Indicator Light, Orange)
₹5,064.00 Original price was: ₹5,064.00.₹4,000.00Current price is: ₹4,000.00.
Noise Pulse 2 Max 1.85" Display, Bluetooth Calling Smart Watch, 10 Days Battery, 550 NITS Brightness, Smart DND, 100 Sports Modes, Smartwatch for Men and Women (Jet Black)
₹1,074.00 – ₹1,263.00Price range: ₹1,074.00 through ₹1,263.00
Philips STE1010/70 1600 Watts Standing Garment Steamer (1800ml Water Tank, 2 Modes, Detachable Water Tank, Desert Green)
₹5,999.00 Original price was: ₹5,999.00.₹4,739.00Current price is: ₹4,739.00.
Key Features
- Water Tank Capacity: 1800ml
- Power: 1600 Watts
- Operation Type: Standing
- Steam Rate: 32 g/min
- Warranty: 2 Years Warranty
Category: Electronics
Reviews (0)
Be the first to review “Philips STE1010/70 1600 Watts Standing Garment Steamer (1800ml Water Tank, 2 Modes, Detachable Water Tank, Desert Green)” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Amkette New and Improved Optimus BT 4 in 1 Multi Device Wireless Keyboard/Bluetooth Keyboard | One Click Device Switching and AI Access for Windows, MacOs, Android and iOS, Dual OS Layout (Black)
Apple iPhone 15 (256 GB) – Blue
Technical Details
MOTOROLA g57 power 5G (Pantone Corsair, 128 GB) (8 GB RAM) [AA1096/38]
₹11,850.00
| Brand |
|
| In The Box |
|
| Model Number |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
| Browse Type |
|
| SIM Type |
|
| Hybrid Sim Slot |
|
| Touchscreen |
|
| OTG Compatible |
|
| Headset Present |
|
| Phablet |
|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SAMSUNG Galaxy A07 5G (6GB RAM, 128GB, Light Violet)
₹12,640.00 – ₹14,220.00Price range: ₹12,640.00 through ₹14,220.00
Key Features
- Display: 6.7 inches (17.01 cm), 120 Hz Refresh Rate
- Memory: 6GB RAM, 128GB ROM
- Processor: MediaTek Dimensity 6300, Octa Core
- Camera: 50 MP + 2 MP Dual Rear & 8 MP Front Camera
- Battery: 6000 mAh with 25W Fast Charging
- USP: IP54 Spill & Splash Resistant, Knox Vault, 6 X Gen OS Upgrades
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
vivo T4 Pro 5G (Nitro Blue, 256 GB) (8 GB RAM)
vivo T4 Pro 5G | 17.2 cm (6.77 inch) Display | 50MP + 2MP + 50MP | 32MP Front Camera | 6500 mAh Battery | 7 Gen 4 Processor (Marine Blue)
vivo T4x 5G (Glacial Teal, 256 GB) (8 GB RAM)
Xiaomi Pro 8-in-1 Rechargeable Corded & Cordless Grooming Kit for Body, Nose, Beard & Moustache for Men (90min Runtime, IPX7 Waterproof, Black)
- Type: Corded & Rechargeable Cordless
- Blade Material: Stainless Steel
- Attachments: 1 x Nose & Ear Hair Trimmer, 2 x Beard Comb, 2 x Clipper Comb, 2 x Body Grooming Blade, 1 x Precision Blade
- Runtime: 90 minutes
- Usage Type: Dry
- Quick Charge, LED Battery Screen Display, Travel Lock Function
- 1 Year Warranty







Reviews
There are no reviews yet.